Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 10. 2017
doma měl přítelkyni

Muž si to ve výběhu rozdal s koněm! Netušil, že ho natáčejí

Znásilnění koně
Zdroj: CCTV
Bezbrannou klisnu mladík znásilnil

Dostat kopačky za nevěru je poměrně běžné. Že si ale její přítel najde takovou milenku, tato dívka z Ruska určitě nečekala. Její přítel si to totiž rozdal s klisnou!

Každému se líbí něco jiného a experimentovat v posteli může být mnohdy zábava. Jenže čeho je moc, toho je příliš. A pak už se spíše než slastné pocity dostavují pocity hnusu.

 

Podobně jako u mladíka, který kvůli sexuálním radovánkám navštívil hřebčín. To ale netušil, že celý areál snímají bezpečnostní kamery. Píše o tom britský web Mirror.

 

Na záběrech je jasně vidět, jak jednu z klisen tlačí do rohu venkovního výběhu. Nejprve si ji osahal prsty a potom šel na věc! Po sexu s bezbranným zvířetem si zapálil cigaretu a na tváři se mu rozlil spokojený úsměv.

 

Znásilnění koně 2
Zdroj: CCTV

 

Jenže pak si všimnul bezpečnostních kamer a rozhodl se veškerých důkazů zbavit. Nenapadlo ho nic lepšího, než zapálit balík slámy, nad který kamera visela. "Udělal to hned po sexu s klisnou. Těžko říct, co se mu v tu chvíli honilo hlavou," popisují ruská média. Jenže ani plameny kameru nepoškodily.

 

 

Naneštěstí pro mladíka se nechutné záběry dostaly i k jeho přítelkyni. Ta se s ním okamžitě rozešla a ani od ostatních se slov soucitu nedočkal. "Měli by ho vykastrovat," psali lidé na sociálních sítích. "Je to znásilnění koně, musí být potrestán," požadovali.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejperverznější žena USA jde do vězení. Nad jejím sexem zůstává rozum stát

Šokující sexuální praktiky zvířat: Čůrají na sebe a lákají samičky na smrad
S kým se mazlí slavní? Zvířata českých celebrit

mom TN.cz