Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.6. 2018 23:14
Tragedie v metru

Muž skočil pod přijíždějící metro, linka C hodinu stála

Zásah složek IZS ve stanici metra Pražského povstání
Zdroj: TN.cz
Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Tragickou nehodu vyšetřují od nedělního večera pražští policisté. Ve stanici metra Pražského povstání došlo k pádu muže do kolejiště, který střet s přijíždějící soupravou nepřežil. Provoz na trase C byl přerušen.

Nehoda se stala v půl desáté večer na lince C ve stanici Pražského povstání. Podle svědků nehody se muž rozeběhl a sám skočil před přijíždějící metro.

 

Na místo ihned vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného systému. Kromě hasičů zasahovali na nástupišti také lékaři záchranné služby, ale jejich nosítka zůstala bohužel prázdná. Muž srážku s mnohatunovou soupravou metra nepřežil. S největší pravděpodobností se jednalo o sebevraždu.

 

Zásah složek IZS ve stanici metra Pražského povstání
Zdroj: TN.cz Nosítka záchranářů zůstala bohužel prázdná. Muž srážku se soupravou metra nepřežil.

 

Policisté místo uzavřeli a na místo zamířili kriminalisté, kteří budou celou záležitost vyšetřovat. Dopravní podnik vydal na svých stránkách informace o mimořádné události s tím, že došlo k dopravní nehodě, která si vyžádala zásah složek IZS. Pád osoby pod vlak ve st. Pražského povstání. Do vyloučeného úseku byla zavedena náhradní autobusová doprava. Tramvajová linka 6 byla směrem z centra odkloněna ze zast. Nuselské schody přes Pražského povstání k Vozovně Pankrác a shodně zpět.
 

TN.cz
Reklama