Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.12. 2017 10:34
po 40 letech!

Muž slavil sté narozeniny. Vnučka ho udala za sexuální zneužívání

Stoletý pedofil Douglas Hammersley
Zdroj: Profimedia, Facebook

Nicole Caroliová čekala čtyřicet let, než se odhodlala nahlásit svého dědu na policii. Muž, který nyní oslavil sté narozeniny, svou vnučku zneužíval, když jí bylo pět let. K udání ji dohnala fotka, na které si její příbuzný připíjí ke svému zdraví.

Sté narozeniny se pro Douglase Hammersleyho proměnily v noční můru. Pro místní média zapózoval v hospodě, kterou navštěvoval sedmdesát let. Před fotografy pozdvihl půllitr s pivem ke svému zdraví. Právě tato fotografie "zvedla žaludek" jeho vnučce Nicole. Nesnesla, jak rodina plánuje jeho oslavu a mluví o něm jako o úžasném člověku.

 

Nicole Caroliová (46) v sobě "dusila" tajemství o zneužívání čtyřicet let. Když si muž užíval rodinnou oslavu narozenin, netušil, že vnučka už vše nahlásila na policii. Jeho oslavy se neúčastnila. "Nemohla jsem snést představu, jak kolem něj lidé stojí a mluví o tom, jak je to úžasný člověk, když pravda byla zcela jiná," popsala.

 

Narozeninvé foto muže  

 

Žena dala policii svůj dětský diář a popsala hrůzy, které prožila. "Přišel do mého pokoje a dal mi ruku pod kalhotky," řekla. "Vzpomínám si, jak se mi snažil dát jazyk do pusy," dodala. "Musela jsem si vyčistit zuby pokaždé, když jsem si na něj vzpomněla a ucítila jsem jeho chuť na svém jazyku," přiznala zneužívaná žena.

 

"Byla jsem moc mladá, abych věděla, co se děje. Věděla jsem ale, že se mi to nelíbí a že je to špatně," řekla. "Vždy mi jen řekl, ať to nikomu neříkám. Poté odešel," dodala. Když měla dvacet let, přiznala zneužívání babičce. To ale prý zničilo jejich vztah, který se nikdy nepodařilo obnovit.

 

 

 

Po prvním neúspěchu si na dlouhé roky opět své tajemství nechala pro sebe. Muž oslavil sté narozeniny před dvěma lety. Trvalo delší dobu, než policie s případem pokročila. Douglas Hammersley policii zapíral, ale poté se přiznal.

 

Soud ho letos uznal vinným a dal mu dvouletou podmínku za sexuální zneužívání vnučky. Podle britských médií se ve věku 102 let z muže stal nejstarší pedofil usvědčený ve Velké Británii.

ham TN.cz
Reklama