Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.3. 2017 20:54
Přišel po letech

Muž šokoval policisty: Zakopal jsem ženu na zahradě!

Zdroj: TV Nova

Na policejní služebnu v Praze ve středu odpoledne dorazil muž, který mužům zákona oznámil, že na pozemku v zahrádkářské kolonii v Libni zakopal ženské tělo. A to už před několika lety.

Kriminalisté na označený pozemek okamžitě vyrazili a opravdu tam objevili tělo, ze kterého po dlouhé době v zemi zbyla jen kostra.


Muž policistům tvrdí, že mrtvá je jeho bývalá partnerka, která před několika lety zemřela přirozenou smrtí. A jejím posledním přáním prý bylo, aby byla pohřbena na pozemku u chaty, kde pár žil.


Přivolaný soudní lékař na místě předběžně vyloučil, že by žena zemřela násilnou smrtí, ale jistotu budou mít vyšetřovatelé až po dokončení nařízené soudní pitvy.Zajímat je bude také to, proč se muž přišel udat až s několikaletým odstupem. Zatím se neví, jestli mu hrozí nějaký postih.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rande přes internet skončilo tragicky: Šestnáctiletá dívka se už domů nevrátila!

Duševně nemocná matka prosila o pomoc. Lékaři ji ignorovali! Devítiměsíční dceři pak provedla něco otřesného

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.3. | 14:17 sperma1
8
kdyz tam zbyly jen kosti tak jak soudni lekar mohl vyloucit ze nezemrela ...
2.3. | 15:09 pichav
-6
TO JA BYCH NIKDY NEUDELAL !!!! ANI KDYBYCH VERIL JAK ON !!! ZE VYROSTE !!! MAM ...
2.3. | 15:11 Dana Berková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Podle zákona o pohřebnictví se to nesmí, ale bude to jen na pokutu.
2.3. | 15:09 pichav
-6
Náhlasit nevhodný komentář
TO JA BYCH NIKDY NEUDELAL !!!! ANI KDYBYCH VERIL JAK ON !!! ZE VYROSTE !!! MAM RAD MENSI ZENSKY !!! VYSOKY SVITI Z DAVU !!! LEHCE SI ZKOSI HLAVU O FUTRO APOD !!! PORAD Z NI JDE NEJAKY HLOD !!! NIZSI ZENSKY BYVAJI TISSI !!! ALE HLAVNE ZADNOU HORKOU !!! JA JEDINE STUDENY ZIVY !!! Z KOSMU !! TO JE MOJE
2.3. | 14:17 sperma1
8
Náhlasit nevhodný komentář
kdyz tam zbyly jen kosti tak jak soudni lekar mohl vyloucit ze nezemrela nasilnou smrti ? znam odpoved ! zabil ji lekar ! kdyz ji zabil tak je jasne ze rekne *zemrela prirozenou smrti ! nedivim se tomu ze mi vsichni rikaji vseznalek ! jinak manzel mohl zavolat popelare aby ji odvezli na skladku !
2.3. | 14:16 elana2
0
Náhlasit nevhodný komentář
Akorát nevím jak by se mělo formulovat parte - např.pohřeb proběhne na zahradě pozůstalých kde bude i osoba pochována poněvadž jí bylo 30 let a hrozilo by JEJÍ ROZKRADENÍ ORGÁNŮ PRO ČESKÉ LÉKAŘSTVÍ COŽ SI RODINA NEPŘEJE !!!!
2.3. | 14:12 elana2
3
Náhlasit nevhodný komentář
DJ z itálie jel na eutanazii do švýcarska. Bylo to jeho přání a lidé mu je splnili. Proč by někdo nemohl mít přání být uložen po smrti na vlastní zahradě ?? Takových lidí co chtějí umřít doma anerbo by chtěli být uloženi na domácí půdě je spousta. A kdo by to měl udělat než rodinný příslušník.
2.3. | 14:08 Superchlap Superžena
0
Náhlasit nevhodný komentář
A cemu se divite, to ji mel vystavit ve vitrine?Logicke ze ji zakopal ale mel se priznat spis protoze uz by si neco odsedel a ted mohl zakopat dalsi
2.3. | 14:08 elana2
0
Náhlasit nevhodný komentář
JAKÝ POSTIH
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme