Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.8. 2017 14:34
týden ji věznil

Muž unesl modelku v cestovním kufru. Chtěl ji prodat v aukci

Modelku unesl zamčenou v kufru
Zdroj: Profimedia

Britskou modelku unesl a týden věznil muž v Itálii. Vylákal ji na focení do Milána, pak ji ale omámil a v cestovním kufru odvezl do opuštěného domu v Turině. Pokusil se ji prodat v internetové aukci.

Polák Lukasz H. žijící ve Velké Británii vylákal britskou modelku na cestu do Milána, kde jí přislíbil focení, napsal portál Sky News.

 

Podle italské policie ji ale v Miláně omámil a v cestovním kufru odvezl na předměstí Turína, kde ji týden věznil v opuštěném domě.

 

Muž se pokusil kontaktovat jejího agenta, od kterého požadoval 300 tisíc euro, jinak dívku prodá na internetové aukci v tzv. „temné části“ webu.

 

 

„Zaútočil na ni, omámil ji drogami, spoutal a uzavřel do cestovního kufru. Chtěl ji prodat nejlepší nabídce pro pornografické stránky,“ uvedlo v tiskové zprávě policejní ředitelství v Miláně.

 

Únosce britské modelky
Zdroj: Profimedia

 

Mluvil i o jiných případech, kdy prodával ženy v podobných aukcích. Policie zatím neví, zda měl muž opravdu kontakt na černý trh s lidmi, nebo šlo jen o jeho fantazii.

 

 

Ženu nakonec propustil poté, co ho přesvědčila o tom, že má malé dítě, píše italský list Corriere della Sera. Policie pátrá po možných komplicích únosce. Na případu spolupracuje italská policie z britskými a německými kolegy.

TN.cz / ych