Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 10. 2017
byl gay

Žena sexuálně napadla mladého muže. Cítí se znásilněný

Frank McGowan
Zdroj: facebook
Frank se po napadení cítil jako znásilněný.

Frank McGowan z Velké Británie tvrdí, že je psychicky na dně a jeho život se rozpadl poté, co jej sexuálně napadla žena. Ta si z něj utahovala, kvůli sexuální orientaci a poté jej dokonce fyzicky napadla. Za čin jí bylo soudně přiděleno 120 hodin veřejně prospěšných prací. Podle Franka je to však trest nedostačující.

Incident se odehrál v květnu roku 2015, na večírku v Glasgow. Značně opilá Cheryl Cottrellová začala Franka slovně napadat když zjistila, že je gay.

 

Pokládala mu nevhodné dotazy o intimním životě s jeho přítelem a pronásledovala ho všude. "Šel jsem do kuchyně pro vodu a ona se mě zeptala, jestli se s ní vyspím. Když jsem se jí snažil zbavit, začala být agresivní," svěřil se McGowan serveru Daily Record.

 

Když se poté pro něco ohnul, dokonce jej Cottrellová napadla. "Ohnul jsem se, abych něco zvednul ze země a ona se na mě agresivně vrhla a strčila do mě prsty. Nechtěla přestat a musel jsem vynaložit značnou sílu, abych ji odstrčil," pokračoval McGowan.

 

"Byl to velmi brutální útok, krvácel jsem a cítil jsem se jako by mě někdo znásilnil." McGowan dále uvedl, že od incidentu trpí posttraumatickým syndromem, má noční můry a dokonce se pokusil o sebevraždu.

 

 

Cottrellová u soudu vše popřela, i tak však byla shledána vinnou. Její jméno bylo zaevidováno v registru sexuálních násilníků a dostala trest 120 hodin veřejně prospěšných prací.

 

Podle Franka však trest rozhodně není přiměřený. "Je to směšné, kdyby to samé udělal muž ženě, dostal by za to pět let."

 

"Kompletně to změnilo můj život. Vidět ji u soudu bylo na mě příliš. Měla z toho srandu a já mám zničený celý život," řekl Frank a doufá, že sdílením svého příběhu pomůže ostatním lidem, s podobnou zkušeností.

 

McGowan rozjel kampaň s názvem Get it together a apeluje na lidi, aby se nebáli sdílet své příběhy.

 

kik TN.cz