Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2018 13:15
Pomozte ho najít

Muže zabila dodávka. Řidič ujel a pátrá po něm policie

Zdroj: TV Nova

Policie už má výsledky pitvy muže, kterého lidé včera ráno našli na silnici u Medlešic na Chrudimsku. Podle nich ho srazila dodávka nebo velké nákladní auto. Řidič z místa nehody ujel a neposkytl mu první pomoc. Kriminalisté proto žádají o pomoc svědky. podle nich ho srazila dodávka nebo velké nákladní auto.

Řidič kamionu si u krajnice všiml bezvládného těla, ale ze začátku si vůbec nebyl jistý, co viděl. Otočil se, ujel několik kilometrů a u Medlešic znovu přibrzdil, aby se ujistil. Skutečně šlo o člověka bez známek života.

 

Oživovali ho svědci, pak i záchranáři, ale nepodařilo se to. Muž byl v takovém stavu, že si kriminalisté byli hned jistí, že takové zranění si pádem na zem rozhodně sám nezpůsobil.

 

Policisté na místě nařídili provedení pitvy. Ta byla hotová v extrémně krátkém čase. Podle zranění, které měl na těle, se ukázalo, že byl sražený dodávkou nebo velkým náklaďákem.

 

 

Muž měl na sobě strakatou mikinu zřejmě šedohnědé barvy, černé kalhoty a černé boty. Policisté doufají, že si lidé něčeho důležitého všimli. Nehoda se stala včera mezi třetí a šestou hodinou ráno. Řidiči, který od nehody ujel, bude podle policie rozhodně hrozit vězení.

 

Je velmi pravděpodobné, že auto nejspíš bude nabourané a řidič ho možná bude chtít brzy opravit. Obezřetní by proto měli být i pracovníci autoservisů.

kik, Petr Brzek TN.cz
Reklama