Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.7. 2017 21:10
foto z místa vyostřený konflikt

Muže ve Strašnicích štvali hluční dělníci, jednoho střelil do hlavy!

Zdroj: TV Nova

Policisté v sobotu ráno zasahovali v pražské ulici Na Výsluní kvůli nahlášené střelbě. Zbraň měl v rukou muž, kterému podle policie vadili pracující dělníci. Nejspíš airsoftovou pistolí střelil jednoho z nich do čela, střela se mu zavrtala pod kůži. Zasažený muž by neměl být vážně zraněn, střelce policie zadržela.

V pražských Strašnicích se v sobotu ráno střílelo. Podle policie šlo o vyostřený konflikt mezi mužem a dělníky pracujícími blízko jeho domu.

 

Muži zřejmě vadil hluk, který dělníci při práci na stavbě dělali, rozhodl se proto vzít vše do vlastních rukou. "Vystřelil z airsoftové zbraně, nebo nějaké podobné," sdělil TN.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan. Jednoho z dělníků zasáhl přímo do čela.

 

15

GALERIE: Napadení ve Strašnicích

Zdroj: AKTU.cz

Muž střílel na dělníky - 5

Hodnocení:

 

Podle mluvčího záchranářů Ondřeje Fraňka se střela zavrtala pod kůži, jak hluboko se ale dostala, není jasné. Vše nasvědčuje tomu, že jde o povrchové zranění, je ale také možné, že střela se zastavila o kost.

 

 

"Muže jsme převezli na chirurgické oddělení vinohradské nemocnice," sdělila mluvčí záchranářů Jana Poštová. Z prvotního ošetření vyplývá, že by neměl být v ohrožení života. Tuto zprávu ale musí potvrdit až lékaři po bližším prozkoumání.

 

"Muže se nám podařilo zajistit. Je podezřelý z ublížení na zdraví ve stádiu pokusu," dodal Hulan s tím, že vyšetřování stále probíhá.

lud TN.cz