Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.8. 2017 17:56
sexuální skandál

Muže viní ze znásilnění holčiček. Zneužil jsem jen jednu, brání se!

Zdroj: TV Nova

Krajský soud v Pardubicích v úterý začal rozplétat případ sexuálního zneužívání tří nezletilých dívek. Dopustit se ho měl muž (67) z Pardubicka, který měl podle žalobce znásilnit vnučky své dlouholeté družky. Jedné bylo pouhých šest let.

Hlavní líčení je naplánované na tři dny a už na začátku padly velmi nechutné detaily. Obžalovaný měl dívky obtěžovat přesně před rokem.

 

Jednu z dívek si údajně posadil na klín a při sledování televizní pohádky ji začal obtěžovat. Holčička se mu ale vytrhla. Proto se tedy měl podle obžaloby zaměřit na druhou dívku, jeho nátlak už měl být rafinovanější.

 

S nezletilou se zamknul v bytě, dal ji prý ruku před pusu, aby nevolala o pomoc. A opět se ji snažil znásilnit. Naštěstí toho ale nechal, protože ho vyrušil otec dívky.

 

 

Jeho choutkám neměla uniknout ani třetí, jedenáctiletá vnučka družky. Za to, že mu pomůže uspokojit jeho sexuální potřeby, jí měl nabídnout peníze a cigarety. Když skončil, tak zaplatil.

 

První dva skutky kvalifikovali žalobci jako znásilnění, třetí jako pohlavní zneužití. Obžalovaný tvrdí, že dvěma dětem neublížil. Podle něj si vše vymyslela jejich rodina, která ho několik let terorizovala.

 

K třetímu zneužití se muž sám přiznal. Vypověděl, že ten den byl pod vlivem neznámé omamné látky, kterou mu měl do těla proti jeho vůli stříknout injekcí otec dítěte. V 90. letech už přitom obžalovaný podstoupil sexuologickou léčbu, protože obtěžoval dcery své švagrové. Muž je stíhaný ve vazbě. Trestaný byl už jedenáctkrát.

Petr Brzek/ lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.8. | 12:40 roko-lanek
13
Za pět let to bude v česku normalni věc jak tady bude plno hrdlořezu.
1.8. | 12:37 bimbi20
-13
Tak z vlastní zkušenosti vím, že chlapi v 67 letech mají ještě pěknou erekci, ...
1.8. | 17:54 frantisek-vocilka
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Já si myslim ,že ty zralé dámy mají ty pipiny vykloktané , měly by používat chili papričky nebo aspoň citron
1.8. | 15:51 Petr Kelenda
4
Náhlasit nevhodný komentář
U některých kultur běžná věc...
1.8. | 13:05 zuzik88
7
Náhlasit nevhodný komentář
bimbi20 ty a luxusní pipinka?Ty jsi luxusní k...a
1.8. | 12:40 roko-lanek
13
Náhlasit nevhodný komentář
Za pět let to bude v česku normalni věc jak tady bude plno hrdlořezu.
1.8. | 12:37 bimbi20
-13
Náhlasit nevhodný komentář
Tak z vlastní zkušenosti vím, že chlapi v 67 letech mají ještě pěknou erekci, ale tak nechápu, jak ho může takový důchodce cpát do dětské pochvy. Copak my, zralé ženy, nemáme luxusní pipinky, co nabídnou maximální uspokojení dosažené krásným orgasmem?