Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.2. 2016 16:17
premiérový díl

Můžeš za to, že dítě nespí! Výměna bude plná ostrých hádek! UKÁZKA

Zdroj: TV Nova

Hodně bouřlivý bude středeční premiérový díl Výměny manželek. Punkerka Katka, která bere život s nadhledem, se dostanete do rodiny despotického Davida. A o drsné hádky nebude nouze.

V premiérové Výměně manželek tentokrát uvidíme zdravotní sestru Katku (26), jejího partnera Davida (30), dcery Julii (2) a Rozárku (1). Na druhé straně se seznámíme s punkovou rodinu Katky (22), jejího přítele Erika (22) a dcery Emmy (1).

 

Velká zkouška čeká především punkerku Katku, která bude mít co dělat, aby vydržela v domácnosti s přísně nastavenými pravidly a dominantním partnerem. Deset dní po boku naprostého puntičkáře Davida jí bude dělat obrovský problém. David totiž hledá sebemenší chybu, kterou by mohl Katce vytknout a dokonce to dojde tak daleko, že jí zakáže starat se o děti.

 

115

GALERIE: Výměna manželek: Punkerka zažije tvrdý režim!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Punkerka zažije tvrdý režim! - 1

Hodnocení:

 

Po pěti dnech, kdy má dojít ke změně režimu, nepřijme ani jednu jedinou Katčinu námitku. Zoufalství mladé ženy bude gradovat a o opravdu ostré hádky nebude nouze. Jak tato napjatá situace dopadne?

 

To se dozvíte v premiérovém díle Výměny manželek ve středu ve 20:20 na Nově. Nestihli jste minulý díl? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny díly jsou k dispozici na VOYO.

mom TN.cz
Reklama