Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.8. 2017 17:34
Útok nožem

Muži se porvali na nože kvůli platbě za sex. Soud vynesl verdikt!

Zdroj: TV Nova

Krajský soud v Ostravě dnes poslal na dvanáct let do vězení Ondřeje Tuleje. Ten podle obžaloby loni v září v Karviné ubodal při rvačce jednoho muže a druhého těžce zranil. Rozsudek ale zatím není pravomocný.

Loni v září v Karviné se nyní devatenáctiletý Tulej dostal do potyčky. Podle obžaloby ji odstartovala hádka o dvěstě korun za poskytnutí sexuálních služeb.


Rvačka byla dost nepřehledná, účastnily se jí čtyři lidé. Tulej nejprve jednoho protivníka bodl nožem do zad a těžce ho zranil. Když poraněnému muži přispěchal na pomoc jeho příbuzný, Tulej ho srazil k zemi a čtyřikrát bodl nožem. Jedna z ran přitom přímo zasáhla srdce. Muž tak do několika minut zemřel. Tělo pak objevili kolemjdoucí.


Tulej z místa utekl na Vysočinu, kde ho později zatkla policie. Jen pár dnů před útokem mladíka propustili z výchovného ústavu. Toho, co udělal, už pří výsleších na policii litoval. Tvrdil také, že byl údajně v dětství šikanovaný a že ho otec bil. Před soudem ale odmítl vypovídat.Rozsudek zatím není pravomocný, státní zástupce i obžalovaný si ponechali lhůtu na odvolání.

pez, Jan Socha TN.cz
Reklama