Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 3. 2017
těžké chvíle

Muži Věry Špinarové: I když neměla štěstí v lásce, sama nebyla

Věra Špinarová - 4
Zdroj: facebook

Zpěvačka s Věra Špinarová neměla ve svém milostném životě štěstí. Dvakrát se rozvedla, poslední roky života už žádného partnera ani nechtěla. Velkou oporou pro ni byl její syn Adam. Kdo byli muži jejího života?

Prvním manželem zpěvačky s nádherným hlasem byl Ivo Pavlík, který byl v té době kapelníkem v orchestru, ve kterém Špinarová vystupovala. Brzy se páru narodil syn Adam, který zůstal jediným potomkem zpěvačky. O deset let později se manželství známého páru rozpadlo. Adam Pavlík se poté oženil s Heidi Janků, které nese úmrtí zpěvačky velmi špatně.

 

Špinarová zůstala sama, ale ne na dlouho. Brzy se seznámila s Vítězslavem Vávrou, který se stal jejím druhým manželem. Už tři roky po rozvodu se za něj provdala. Ani toto manželství nevydrželo, s Vávrou se rozvedla v roce 1999.

 

115

GALERIE: Věra Špinarová

Zdroj: Profimedia

Věra Špinarová - 1

Hodnocení:

 

Tehdy nad muži ještě nezanevřela. Našla si další lásku, přítele Michala. Vztah se ale po sedmi letech rozpadl. Údajně se ale nerozešli ve zlém. Špinarová se poté nechala několikrát slyšet, že žádného muže už nehledá. "Partnera nechci, chlap se má nakrmit, napojit a vykopnout z domu," řekla deníku Aha! před lety.

 

Takhle Věra Špinarová před lety mluvila o seznámení s Michalem:

 

Svá slova potvrdila v budoucnu ještě několikrát. "Rozhodla jsem se, že už opravdu chlapa nechci. Je mi tak líp, cítím se svobodnější a mám víc času na sebe a na práci. Kdybych chlapa chtěla, dávno ho mám. Já ale nechci," řekla Špinarová.

 

 

Po vztahu s Michalem se opět začala věnovat hudbě. Její velkou láskou byl především syn Adam, se kterým vystupovala. Milovala svou vnučku a také své pejsky. Žila ve svém domě, který si několik let rekonstruovala.

 

Své štěstí našla v hudbě. "Mít plné sály v mém věku je obrovský dárek. Lidi mě pořád chtějí a tleskají mi. A dokud mě právě chtějí, tak si nemohu dovolit zajímat se ještě o někoho jiného, jako je partner, a starat se o něho. Na prvním místě je kariéra a potom až to ostatní," prohlásila dříve zpěvačka.

has TN.cz