Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.8. 2017 15:05
18+ děsivé fotky

Myslela si, že má na nose pupínek. Byla to agresívní rakovina!

Marisha Dotson - z pupínku na nose byla rakovina - 1
Zdroj: Profimedia

Osmadvacetiletá Marisha Dotsonová z Tennessee si před třemi lety objevila na špičce nosu pupínek. Myslela, že jde o obyčejnou vyrážku nebo akné. Jenže objekt začal rychle růst. Rakovina jí doslova rozežrala celý obličej. Naděje na přežití byla sotva 20 procent...

S rostoucím vřídkem šla nakonec Marisha k lékaři. Ti odhalili, že jde o agresívní formu rakoviny kůže. Z malého pupínku se rozšířila do celého nosu a kostí obličeje, píše Daily Mail.

 

Když jí lékaři diagnostikovali zhoubné onemocnění, dávali jí jen dvacetiprocentní šanci na přežití. S nádorem jí museli odoperovat velkou část nosu a čelistí.

 

 

Tvář má natrvalo zdeformovanou, ale dívku se podařilo zachránit. "Musím nosit zubní implantát, bez něho nemůžu jíst ani mluvit," popsala Marisha. Dříve krásná dívka je ale především ráda, že vůbec žije.

 

14

GALERIE: Marisha Dotson

Zdroj: Profimedia

Marisha Dotson - z pupínku na nose byla rakovina - 1

Hodnocení:

 

"Rakovina mi vzala nos, čelisti, ale ne moje těšlo. Takže budu bojovat. Mám tyto jizvy a měla bych na ně být pyšná, protože jsou důkazem mojí vůle žít, krve, potu a slz, které jsem prolila, abych přežila," dodala mladá žena.

TN.cz