Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.8. 2017 10:51
sebevražda?

Na autobusové zastávce v pražské Hostivaři našli oběšeného muže!

Oběšený na autobusové zastávce
Zdroj: thinkstockphotos.com/ profimedia.cz

Hrozivý pohled se ve středu nabídl lidem na autobusové zastávce Toulcův dvůr v pražské Hostivaři. Zemřel tu muž, který se podle policie zřejmě sám oběsil.

Pražští policisté prověřují smrt muže nalezeného na autobusové zastávce Toulcův dvůr. "Vše nasvědčuje tomu, že šlo o sebevraždu muže bez přístřešku," potvrdila informaci TN.cz mluvčí policie Andrea Zoulová.

 

 

Muž byl oběšený, okolnosti jeho smrti ale nejsou známé. "Bližší informace nebudeme sdělovat," dodala pouze mluvčí. Jestli muže objevil někdo z cestujících, nebo náhodný kolemjdoucí, nesdělila. Není jasné ani to, jak dlouho trvalo, než si oběšeného muže někdo všiml.

 

V Praze nejde o ojedinělý případ oběšení na tak frekventovaném místě. V polovině července byl nalezen mrtvý muž mezi ulicemi Jeseniova a Na Parukářce a i tady šlo nejspíš o sebevraždu. Více informací a video z místa najdete zde.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.8. | 11:36 zacotomame
1
Děkuji redakci tn.cz za srozumitelnou informaci o etnické příslušnosti ...
2.8. | 11:03 x x
-2
Krásná práce!
4.8. | 22:12 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já už to ani nečtu,protože je to neustále jedna a tatáž ohraná písnička,což rovněž svědčí o jeho nevalném intelektu.Není nic nového,co by chtěl sdělit.Naopak,jakékoli téma je pro něj impulzem k nenávistným komentářům,aniž by se ho týkaly. Ale dlužno připustit, že na cigána dělá neobvykle málo chyb.
4.8. | 22:08 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
novus, Trasimi není blbej v rámci svého přirozeného prostředí. Používáním neobvyklých výrazů a zdánlivá znalost dějin je ve skutečnosti pouze jeho fikce zakořeněná z nenávisti k Čechům. To ostatní jsou jen bohapusté lži a vzteklé výlevy proti národu. Je to na tomto webu největší rasista.
4.8. | 22:02 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
4.8. | 10:26 novus, asi špatně čteš. Napsal jsem to už mnohokrát. A co se týče těch kluků, měli by okusit to, co jiným dopřávají. Oni ho kopali do hlavy tři!!!m V přesile, zbaběle a surově. Zasluhují jednání v rukavičkách? Já jsem psal o šlápnutí do xichtu. Oni ho do něj kopali. To jsem měkota, co?
4.8. | 10:26 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zaco--Trasimi jemi ukradenej, ikdyz,i ty musis snad uznat ze blbej neni..Pouze se tak projevuje...K tobe,,jeste nikdy sem tu necetl zebys rozslapl xicht nejakemu original rasove cistemu ceskemu zlocinci.. A ze se jich tu vyskytuje habadej...Je to nahoda, nebo umysl?
4.8. | 09:24 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
To ti ovšem nevadí, že? Nevadí ti, že v podstatě jakoukoli diskusi na libovolné téma okamžitě svede na urážky Čechů, vyhrožování likvidací a dehonestací národa. Divím se adminovi, že riskuje trestní oznámení a dává mu neomezený prostor.
4.8. | 09:20 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
3.8. | 09:07 novus, tak já jsem rasista, protože bych udělal to stejný těm grázlům? Já jsem to jen napsal, ale oni to udělali !!! Ten kluk není člověk? A co třeba tvůj kamarád Trasimi. To není rasista? Naprosto nikdo tady na téhle diskusi nevede tak xenofobní a rasistické komentáře jako on.
4.8. | 09:09 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
novusi, přečetl sis ten článek ke kterému se vztahovalo to, co jsem napsal, hňupe? Ty se tady zastáváš gaunerů, kteří v přesile ztloukli a zkopali, včetně obličeje, jednoho kluka, který se zastal před nimi jejich spolužačky, když ji obtěžovali?
3.8. | 09:07 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Prave takovi lide jako je zaco, kteri maji plne huby demokracie siri nenavist mezi lidmi..I cikan je porad clovek..A pokud tu napise ze "Clovekovi"!! je treba slapnout do xichtu, co to je? To neni rasismus? Kdyby to napsal ale "Clovek-cikan-takuz to rasismus je?
3.8. | 09:03 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Truth--netvrdim ze i mezi cikany!!! nemuzou byt rasiste,,ale..neni tohle Produkt dnesni spolecnosti? A nemaji cikani spis pravo byt "rasisty" nez bila vetsina ktera svou politikou rasismus podporuje?Ja kdyz sem zil v Cesku--do 90 sem nic takoveho nepozoroval a mel sem i nekolik kamaradu , ...
2.8. | 23:02 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
novus - O dalším případu by mohl hovořit kamarád. Za život ho hned třikrát okradli, 2x byl napadený a hádej kdo mu to udělal. Osobně jsem měl taky špatnou zkušenost hned dvakrát ale přesto k ním necítím nenávist.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme