Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 2. 2018
Tajemný letoun

Na Bali se objevilo záhadné letadlo! Nikdo neví, kde se vzalo

Záhadné letadlo na Bali
Zdroj: Profimedia
Letadlo už začíná zarůstat

Uprostřed pralesu na Bali se objevilo záhadné letadlo. A ani místní netuší, jak se tam dostalo! I když se nedá dojít až k letounu, stává se z tajemného místa turistická destinace.

Nikdo neví, kdy ani jak přesně se to stalo, ale jednoho dne se na vykácené louce v pralese na Bali objevilo letadlo. Jde o Boeing 737, o jehož původu ale netuší ani místní. O záhadě píše portál Daily Mirror.

 

Obrovské letadlo musí na místě ležet už delší dobu - soudě podle toho, že začíná zarůstat. Na bílý gigant už si zvykla i zvířata, která si ho buď nevšímají, nebo po něm bez obav skotačí. Kromě zvířat se to u letounu začíná hemžit turisty.

 

"Četla jsem o tom letadle už před nějakou dobou a vážně jsem ho chtěla vidět. Mohli byste kolem projet a ani si nevšimnout, že vedle dálnice něco je. My jsme našli cestičku v porostu a viděli celé letadlo z výšky - bylo to úžasné, ale zároveň hodně zvláštní," popsali na svém blogu slovinští cestovatelé Katka a Mic.

 

 

Mezi místními obyvateli se rozšířila teorie, že letadlo chtěl jeho majitel přestavět na extravagantní restauraci, ale došly mu peníze, a tak ho nechal být tam, kde bylo. Majitel pozemku k němu nikoho nepouští, ani to ale turisty neodradí.

epa TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama