Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.2. 2018 09:42
velké škody

U pumpy hořely 2 kamiony! V blízkosti byly cisterny s benzínem

Zdroj: TV Nova

Pražští hasiči v noci zasahovali u požáru kamionu u benzinové pumpy. Oheň se postupně rozšířil i na vedlejší nákladní automobil. Majitel odhadl škodu na dva miliony korun.

Hořící kamion nahlásili zaměstnanci benzinové pumpy v ulici Českobrodská v Praze 9. Oheň se pokusili začít hasit hasičským přístrojem, ale proti rychle se šířícímu ohni neměli šanci.

 

Na místo rychle dorazili pražští hasiči, kteří rychle dostali živel pod kontrolu. Situace byla nebezpečná už jen z toho důvodu, že požár vypukl poblíž cisteren s benzínem. "Požár byl rychle uhašen, na místě pracuje vyšetřovatel. Hasiči ochlazují ohořelé části vozidel," uvedl mluvčí hasičů na twitteru.

 

 

Kamion, který začal hořet, je zcela zničený. Škoda vznikla i na druhém nákladním voze, na který se oheň rozšířil. Oba poničené kamiony patří majiteli benzinky. Podle jeho slov požár vznikl kvůli závadě na elektroinstalaci.

 

Škodu hasiči odhadli na dva miliony korun. "Hasiči uchránili hodnoty za 8.000.000 korun. Příčinou vzniku požáru byla technická závada elektroinstalace," řekli.

 

ham TN.cz
Reklama