Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.6. 2017 22:36
Probíhá evakuace

Na Černém mostě hořel byt, hasiči z paneláku evakuovali desítky lidí

Zdroj: AKTU.cz

Záchranáři evakuovali panelový dům na Černém mostě v Praze. V jednom z bytů začalo hořet, na místě zasahovalo šest jednotek hasičů, kteří z bytu zachránili ženu a dítě.

"V Praze na Černém Mostě likviduje několik jednotek pražských hasičů požár bytu v ulici Kpt. Stránského," oznámil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka na twitteru. První jednotka k panelovému domu nedaleko obchodního centra vyrazila krátce po 13. hodině.

 

Hasiči z bytu zachránili ženu s dítětem, poté evakuovali celou devítipatrovou budovu. Vyvedli desítky lidí, požár se ale nerozšířil ze zasaženého bytu. Celkem záchranáři ošetřili 27 lidí, tři z nich převezli do nemocnice.

 

19

GALERIE: Požár bytu na Černém mostě

Zdroj: AKTU.cz

Požár v bytě na Černém mostě - 1

Hodnocení:

 

"Hasiči nasadili na odvětrání chodby přetlakovou ventilaci a spolupracují se zdravotníky," doplnil Kavka. Ti na místo dorazili i s vozem Atego, který se nasazuje v případě většího počtu zraněných lidí.

 

 

Požár se hasičům podařilo zlikvidovat a už před půl čtvrtou se mohli lidé vrátit do svých bytů.

epa TN.cz

Diskuze

18.6. | 16:04 pichav
0
Náhlasit nevhodný komentář
☝ TO ZAS NEJAKY ROZOHNENY KRALIK !!!! V KRALIKARNE LIBAL OBRAZOVKU TV NOVA !!!! ZA EROTICKY PROGRAM PRO KRALIKY !!!! PODOBNE JAKO TEN KRALIK !!!! POD MYM PALCEM DOLU !!!!! A LIBAL TU OBRAZOVKU TAK OHNIVE VASNIVE !!!! AZ TA TV CHYTLA !!!!! CO TAKY V TECH KRALIKARNACH MATE JINEHO DELAT ???? LENOSI ☝
18.6. | 14:34 Roman Skala
4
Náhlasit nevhodný komentář
Poslední dobou se nám v panelácích rozmáhá takový nešvar.....