Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2018 21:37
Zlé komentáře

Na Češku s kufrem plným drog se snesla vlna nenávisti!

Zdroj: TV Nova

Na jednadvacetiletou Terezu H. z Uherského Hradiště, kterou pákistánští celníci zadrželi s devíti kily heroinu v kufru, se na jejím facebookovém profilu snesla vlna posměšků a nenávisti. Její obhajovatelé jsou v menšině.

Na profilu Terezy H. to vře. Pod fotografií, kde bylo ještě včera ráno sotva pět komentářů, jsou jich nyní desítky. "Teď si pár let pobudeš v base, co? :-)" odstartoval komentářovou smršť Roman B.

 

A pak už to jelo - Sára P. na komentář zareagovala hodně vulgárně a ty, kteří Tereze zatčení přejí, označila za "strašné p*če". A jízliví diskutéři kontrovali, že si Tereza za potíže může sama a že si navíc pro pašování drog vybrala "tu nejdebilnější zemi".

 

Jiní známí se na facebooku posmívají její prvotní obhajobě, že o drogách v kufru vůbec nevěděla a míní, že za ní zavazadlo asi balila komorná. Další jí píší, že si kapitálně zkazila život.


 

Jiní spekulují o tom, že krásná blondýnka možná vedla dvojí život - i na Facebooku má totiž Tereza minimálně dva profily. A jeden z nich je podle komentujících mnohem slušnější než ten druhý.


Mladé ženy se v komentářích zastávají její dobří kamarádi a příbuzní, kteří zároveň děkují za podporu. Redakce TN.cz několik z nich oslovila s žádostí o vyjádření.


Nejasnosti dlouho panovaly i kolem toho, co se s Terezou nyní děje. Zatímco mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová před čtvrtečním polednem tvrdila, že mladou Češku stále vyslýchají celníci a nesedí ve vazbě, místní média uvádí, že pašeračka už sedí v místním vězení a čeká na soud.To odpoledne potvrdilo i české ministerstvo. "Vyšetřování by měli i nadále provádět celníci, po jeho skončení (odhadem týdny) by mohl začít soud. I nadále platí, že konkrétní termín soudního líčení nebyl stanoven," uvedla Valentová.


Dodala, že sama Tereza diplomaty o pomoc nepožádala, ale ambasáda je v kontaktu s její rodinou. 

 

Terezu H. na letišti v pákistánském Láhauru (Lahore) zadrželi celníci ve středu dopoledne. V kufru pak při podrobné prohlídce našli přibližně devět kilo heroinu, který by podle kvality měl tržní hodnotu až několik desítek milionů korun.

 

Češka nejprve tvrdila, že si myslela, že v kufru veze jen dárky, později připustila, že šlo o polotovar k výrobě drog. Popřela ale, že by věděla o tom, jak velké množství veze a že má v kufru konkrétně heroin.

 

118

GALERIE: Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pakistánu

Zdroj: facebook

Češka zadržená v Pákistánu - 1

Hodnocení:

pez TN.cz
Reklama