Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.8. 2017 13:07
Velké komplikace

Na D1 u Brna se srazila tři auta, doprava u města kolabovala!

Nehoda tří aut na 192. kilometru dálnice D1 u Brna
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje

Nehoda tří osobních aut před sobotním polednem na 192. kilometru dálnice D1 u Brna způsobila vážné dopravní komplikace. Provoz je v jihomoravské metropoli hustší kvůli zítřejší Velké ceně.

Auta se srazila ve směru na Prahu krátce po jedenácté hodině nedaleko sjezdu, kterým řidiči opuštějí dálnnici a sjíždějí do Brna. Podle portálu dopravniinfo.cz se srážka tří vozů obešla bez zranění.


Na místě se okamžitě začaly tvořit dlouhé kolony, podle silničářů měla omezení provozu trvat nejméně do půl druhé odpoledne. Nakonec se ale kolony rozjely o něco dřív.Řidiči se nicméně tak jako tak museli obrnit trpělivostí, protože provoz kolem Brna a v Brně je o tomto víkendu silnější než obvykle. Do města totiž míří fanoušci motosportu na nedělní Velkou cenu ČR, která se jede na zdejším Masarykově okruhu.
 

pez TN.cz

Diskuze

5.8. | 16:08 Petr Kelenda
4
Náhlasit nevhodný komentář
Smutné je především to,že D1 postavená za minulého režimu v 70 letech musí stále sloužit,protože kapitalismus nemá na postavení nové dálnice ani na opravu stávající!Kam všechny peníze jdou?Dřív mýto nebylo a přesto se vesele stavilo.Nyní nejsou peníze vůbec na nic.Pouze policie a armáda dostane vše.
5.8. | 13:25 x x
-1
Náhlasit nevhodný komentář
smutný příběh:-)))))