Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 2. 2016
Tragická nehoda

Po dálnici u Prahy šel chodec! Srazilo ho auto a na místě zemřel 

Zdroj: TV Nova

Tragickou dopravní nehodu vyšetřují od čtvrteční noci policisté na Praze západ. Na 6,5 kilometru dálnice D4 zemřel po střetu s osobním autem chodec neznámé totožnosti.

Nehoda se stala krátce po třiadvacáté hodině poblíž exitu na Jíloviště. Řidič Hyundaie jedoucí směrem na Příbram zatím z neznámých příčin srazil muže, který se pohyboval po silnici. V místě, kde došlo k nehodě, vede silnice lesem a jedná se o tmavý úsek bez jakéhokoliv osvětlení.

 

Chodec, jehož totožnost policisté zatím neznají, utrpěl při srážce vážná zranění, kterým na místě podlehl a přivolaný lékař již mohl jen konstatovat smrt. Jak přesně k nehodě došlo a co muž pohledával na takto neobvyklém místě, zvlášť když pohyb osob po dálničních tělesech je zakázán, teď vyšetřují policisté. Ti také vyloučili dechovou zkouškou, že by řidič Hyundaie byl pod vlivem alkoholu.

 

Smrtelná nehoda chodce u Jíloviště
Zdroj: TN.cz Následky srážky s chodcem byly na vozidle zřetelné.

 

Kvůli vyšetřování a dokumentaci nehody museli policisté uzavřít oba jízdní pruhy. Inkriminovaným místem bylo možno projet sníženou rychlosti po pravé krajnici. Vzhledem k pozdní noční hodině a nízké hustotě provozu nedocházelo v místě uzavírky k tvorbě kolon.
 

TN.cz

Diskuze

25.2. | 22:37 Miroslav Hanko
0
Náhlasit nevhodný komentář
Blbe vyskoc!!!!! Pokud chodíš v pravo jako ten přejetý blb tak tady nebudeš dlouho otravovat.
25.2. | 12:57 josefvyskoc
-11
Náhlasit nevhodný komentář
ridice zavrit , az zcerna !!!...
25.2. | 12:28 Miroslav Laptopický
10
Náhlasit nevhodný komentář
Ten chodec asi na sobě neměl prvky z retroreflexivního materiálu. Ty člověk musí mít, když jde po levý krajnici nebo při levym vokraji. Když jde prostředkem silnice, tak je nemusí mít.
25.2. | 08:43 allanaldik
12
Náhlasit nevhodný komentář
neznama pricina?to muze napsat jen ydiot.preci byl srazen projizdejicim autem,NEMEL tam co delat,muze za to sam chodec,bude to odlozeno z duvodu ze viník nehody zemrel. tak by to melo byt ale jak zname policisty tak dostane trest ridic za to ze ho srazil a zabil z nedbalosti ikdyz je vina na chodci.