Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 2. 2016
Tragická nehoda

Po dálnici u Prahy šel chodec! Srazilo ho auto a na místě zemřel 

Zdroj: TV Nova

Tragickou dopravní nehodu vyšetřují od čtvrteční noci policisté na Praze západ. Na 6,5 kilometru dálnice D4 zemřel po střetu s osobním autem chodec neznámé totožnosti.

Nehoda se stala krátce po třiadvacáté hodině poblíž exitu na Jíloviště. Řidič Hyundaie jedoucí směrem na Příbram zatím z neznámých příčin srazil muže, který se pohyboval po silnici. V místě, kde došlo k nehodě, vede silnice lesem a jedná se o tmavý úsek bez jakéhokoliv osvětlení.

 

Chodec, jehož totožnost policisté zatím neznají, utrpěl při srážce vážná zranění, kterým na místě podlehl a přivolaný lékař již mohl jen konstatovat smrt. Jak přesně k nehodě došlo a co muž pohledával na takto neobvyklém místě, zvlášť když pohyb osob po dálničních tělesech je zakázán, teď vyšetřují policisté. Ti také vyloučili dechovou zkouškou, že by řidič Hyundaie byl pod vlivem alkoholu.

 

Smrtelná nehoda chodce u Jíloviště
Zdroj: TN.cz Následky srážky s chodcem byly na vozidle zřetelné.

 

Kvůli vyšetřování a dokumentaci nehody museli policisté uzavřít oba jízdní pruhy. Inkriminovaným místem bylo možno projet sníženou rychlosti po pravé krajnici. Vzhledem k pozdní noční hodině a nízké hustotě provozu nedocházelo v místě uzavírky k tvorbě kolon.
 

TN.cz