Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.11. 2017 21:50
Nehoda na 10. km

Na D6 se převrátila dodávka se 7 lidmi! Pro zraněné letěl vrtulník

Zdroj: TV Nova

Policie vyšetřuje havárii dodávky, ke které došlo na 10. kilometru dálnice D6 ve směru na Karlovy Vary. Všech sedm pasažérů se zranilo, jednoho těžce zraněného přepravili záchranáři do nemocnice vrtulníkem.

"Jde spíše o havárii než nehodu. Událost nám byla nahlášena kolem půl osmé ráno, na 10,5. kilometru D6 ve směru na Karlovy Vary havaroval Ford Trandit, ve kterém cestovalo sedm osob," popsala policejní mluvčí Jana Dětská.

 

Dodávka se z dosud neznámé příčiny převrátila, roli mohlo hrát náledí. Na místo kromě policistů vyrazili také hasiči a záchranáři. Dálnice zůstala nejdříve průjezdná, policie ji uzavřela pouze na dobu, kdy u nehody přistával vrtulník.

 

 

Poté ale policisté dálnici uzavřeli v obou směrech, aby mohli nehodu vyšetřit a odklidit. "Příčinu i další podrobnosti budou policisté teprve zjišťovat," doplnila Dětská. Uzavírka podle webu ŘSD potrvá celé dopoledne.

 

Záchranáři ošetřili sedm zraněných, jejich úrazy byly lehké až středně těžké. Jednoho težce zraněného člověka transportovali vrtulníkem do nemocnice, další rozvezli do nemocnic sanitkami.

epa TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama