Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.7. 2017 15:20
dopravní situace

Na dálnici D1 je silný provoz, u zúžení se tvořily dlouhé kolony

Kolona na dálnici D1 - ilustrační foto
Zdroj: dopravniinfo.cz

Provoz na dálnici D1 byl v pondělní ranní špičce opravdu hustý, už brzy ráno se začaly na několika místech tvořit dlouhé kolony, řidiči musí na cestě do práce počítat se zdržením.

V pondělí brzy ráno výrazně zkomplikovala provoz kolona na 214. až 207. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu, kolona se vytvořila kvůli dřívější nehodě a pondělní ranní špičce. Před půl jedenáctou se kolona rozjela.

 

Podle policie se tam před sedmou hodinou ráno srazilo osobní auto s náklaďákem, nikdo se naštěstí nezranil.

 

Druhá kolona se vytvořila na 160. kilometru ve směru na Ostravu, řidiči podle portálu Ředitelství silnic a dálnic musí počítat se zpožděním minimálně 15 minut. Kolona měla okolem poledne přes dva kilometry.

 

Kolony se tvořily i odpoledne, na 63. kilometru ve směru na Ostravu si řidiči podle ŘSD ČR postáli v koloně i přes 30 minut. Krátce po třetí se kolona rozjela, silničáři ale varují před hustštým provozem.

 

 

Situaci v dopravě na dálnici D1 výrazně ovlivňuje plánovaná modernizace, aktuálně probíhají opravy na osmi úsecích. ŘSD varuje před tvorbou kolon mezi 112. a 119. kilometrem v obou směrech, kde je provoz veden jen na jedné straně dálnice.
 

klma TN.cz

Diskuze

17.7. | 10:38 allanaldik
3
Náhlasit nevhodný komentář
Nakladak boural? divny, vzdyt to jsou profici kterym se to nestane. vcerejsi clanek je toho dukazem, vsichni od volantu se rvali za to ze oni NIKDY nic neporusili. jen jsou vyjimky ktere potvrzuji pravidlo dnes a denne a ze tech vyjimek je mnoho.