Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.1. 2018 08:10
cestující evakuovali

Na letišti v Torontu se srazila letadla, jedno začalo hořet! VIDEO

Letadlo hořelo
Zdroj: YouTube.com
Letadlo se krátce po přistání srazilo s dalším strojem. Evakuovali 174 lidí.

Po pátečním přistání na Pearsonově mezinárodním letišti v Torontu zažili cestující z Cancúnu pořádné drama. Při čekání u terminálu 3 do jejich letounu vrazil prázdný stroj aerolinek Sunwing, který začal hořet. Pasažéři včetně posádky museli být okamžitě evakuováni, nikomu z nich se naštěstí nic vážného nestalo.

Boeing 737-800 společnosti WestJet dorazil na kanadské letiště v pátek večer. Na palubě bylo celkem 168 cestujících a šest členů posádky, informuje BBC. Pasažéři čekali, až jim bude otevřena brána, když do jejich letadla narazilo další.

 

Šlo o prázdný stroj aerolinek Sunwing, který o něco dříve přiletěl také z Cancúnu a zrovna byl od terminálu odtahován. Po nárazu začalo letadlo hořet. Plameny vyšlehly ze zadní části stroje.

 

"Kvůli poloze letadla na dráze bylo potřeba cestující WestJetu evakuovat po nouzových skluzavkách. Záchranné týmy reagovaly okamžitě," sdělila mluvčí společnosti Lauren Stewart.

 

 

Nikomu z cestujících se naštěstí nic nestalo. V nemocnici měl podle tamních médií skončit ale jeden z hasičů. Letiště navzdory incidentu zůstalo nadále otevřeno. Provoz nijak neovlivnilo ani mrazivé počasí - teploty klesaly i 20 stupňů pod bod mrazu.

 

 

lud TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama