Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.2. 2017 14:39
ztracená dívka

Na Míšu se už zapomnělo. Život v Ústí se vrací do normálu

Pátrání po Míše
Zdroj: Policie ČR

Po zmizení Michaely Muzikářové se život v Ústí nad Labem změnil od základu. Snad žádné dítě nebylo bez doprovodu, rodiče požadovali policejní dohled u škol. Nyní se ale už vše vrací do "starých kolejí". O Míše už se téměř ani nemluví.

Zmizení 12leté školačky zasáhlo celou republiku. Nejvíce se ale případ dotkl obyvatel Ústí, kde Míša se svojí matkou Evou M. žila. Rodiče dětí se cítili v ohrožení. Najednou museli přeorganizovat život, aby mohli své potomky doprovázet do školy a poté je i vyzvednout. V posledních dnech se ale vše změnilo.

 

Většina dětí chodí do školy opět bez doprovodu. "Už se na Míšu zapomnělo. Lidé se už nebojí, " řekla TN.cz maminka Katka, která své děti stále doprovází. "Rodiče u školy nevídám. Od ostatních maminek slyším, že už tolik nešílí, ale svým dětem volají a kontrolují je," dodala. Řada lidí se o děti přestala bát, protože je přesvědčena, že za zmizením Míši stál známý její matky Otakar S., který ale spáchal sebevraždu.

 

 

"Už ani necítím ten tlak ze společnosti, kdy lidé chtěli znát pravdu. Policie nás neinformuje," dodala Katka. Podle spolužačky pohřešované dívky se už o případu ani ve škole nemluví. "O Míše se už moc nebavíme. Je to zvláštní, jak to utichlo," tvrdí dívenka, která si ale Míšin návrat moc přeje.

 


Neúspěšné pátrání

Míša zmizela pravděpodobně 11. ledna. Kriminalisté vyslechli desítky lidí z dívčina okolí, včetně rodiny, kamarádů a spolužáků. Prohlédli stovky hodin kamerových záznamů. Opakovaně prohledávali místo bydliště pohřešované i okolí.

 

 

Do rozsáhlých pátracích akcí byli už dříve zapojeny desítky kriminalistů, pořádkové jednotky, hasiči, dobrovolníci od vojáků, kynologové, policejní psi. Konkrétní stopu ale policie stále nemá. Pouze speciálně trénovaný pes našel její stopu, která po cestě do školy končí.

 


Policie vyšetřuje i sebevraždu přítele dívčiny matky. Oběsil se v pronajatém bytě v obci Čiminy na Plzeňsku. Podle mnohých byl v případu zmizelé dívky hlavním podezřelým.

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.2. | 14:53 Eva
18
zapomnělo?! to mohl napsat jen nejaky blbec
14.2. | 15:10 pichav
-20
DOUFAM ZE SE TAM DO STARYCH KOLEJI !!!! NEVRACI I MHD !!! JEZDILY TAM KOBLIHY ...
17.2. | 04:02 Lucie Macháčková
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ja ziju v Irsku a kazdy den lustruju internet, jestli jsou nekde nejake nove stopy ohledne Misi. Takze jakepak zapomnelo. Akorat Blesk plus ostatni retardovane bulvary vcetne TN nemaji o cem psat a uz jim to nevynasi chechtaky, tak je to prestalo bavit...
14.2. | 21:40 Lukáš Malach
9
Náhlasit nevhodný komentář
jak se na to může zapomenout?.. to může fakt napsat jenom blbec.. já na ni myslím a nikdy na ni nezapomenu, doufám že se v pořádku najde..
14.2. | 21:17 nouse
8
Náhlasit nevhodný komentář
na to,že se ztratí dítě se nemůže zapomenout a nesmí!!!!!!!
14.2. | 17:43 Ilona Votýpková
-2
Náhlasit nevhodný komentář
TO SE U NAS OBYCEJNYCH LIDI STAVANEJSME HOLD CELEBRITY
14.2. | 17:31 svarcovaerika0123
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Je to sice smutný, je mi holčiny líto, ale už s tím dejte pokoj.
14.2. | 17:18 Jiri Buldra
1
Náhlasit nevhodný komentář
ota nejspis s maminkou pri sobe drzely ota si to hodil a vsechno ukazuje na nej dela aliby mamince ktera taky drzi a mlci ota si dal zalezet aby se misu nenaslo hlavni dukaz taky neni dela zase alibi mamince to zmizeni bylo planovany ota vedel kde misu nalozit
14.2. | 17:00 sany1
-2
Náhlasit nevhodný komentář
hyeny z NOVY...
14.2. | 15:26 Ukradeny Trotl
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to v životě chodí. Protože Váš život by neměl být o někom jiném, ale o VÁS. A vy jste štěstím svého strůjci viz: https://goo.gl/29fqnV (sekce Učení). A na VÁS záleží jak budete žít nebo zda budete žít. A nebo chcete být jako ONA? Jako televize NOVA? Jako ti redaktoři?
14.2. | 15:23 Karel Lana
-16
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo ví, jak vše bylo. Holčina si jistě dnes už někde užívá ...
14.2. | 15:22 x x
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Pichav / sperma1 taky vas ty clanky už srali co:-)