Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 16:37
detaily činu

Na mrtvou položil růži, srdce a dopis! Chtěl vraždu k Valentýnu?

Růže
Zdroj: oficiální zdroj
ilustrační foto

S identifikací vraha třináctileté dívky v Teplicích neměli zřejmě policisté složitou práci. Podle informací TV Nova vrah její tělo obložil dárky, květinou i dopisem. Mohlo by to naznačovat, že svůj čin mladík plánoval.

Informace, ke kterým se dostala TV Nova, naznačují hrozivou možnost, že dopadený čtrnáctiletý chlapec vraždu své o rok starší přítelkyně možná i plánoval. Nasvědčují tomu zprávy, že vrah tělo mrtvé dívky hrůzně naaranžoval - položil na ní údajně květinu - růži, srdíčko a nechal vedle ní i dopis.

 

Co stojí v textu vzkazu ani to, zda se mladík podepsal, není známo. Ale rychlost, s jakou policie začala pátrat po konkrétním viníkovi, vypovídá o tom, že policisté šli najisto. Naznačuje to i jistota, s jakou o dalším vývoji případu mluví policejní mluvčí Jana Slámová: "Ve věci budou provedeny potřebné vyšetřovací úkony.Vzhledem k tomu, že osoba je mladší 15 let, není tedy trestně odpovědná, bude věc odložena."

 

 

Mluvčí neuvedla, jestli se mladík k činu přiznal, ale potvrdila, že "podezřelý z provinění vraždy byl zadržen v pozdních večerních hodinách v Teplicích a byl umístěn do diagnostického ústavu."

 

Znáte mladíka, který je podezřelý z vraždy mladé dívky? Napište nám na email zpravy@nova.cz, nebo zavolejte na číslo 606 09 09 09. Děkujeme.

 

Redakci TN.cz se mezitím k článku vyjádřila i dívka, která chlapce i dívku znala. Podle ní měl jisté psychické problémy, což souhlasí i s prvními zprávami o tom, že policie hledá "nebezpečného a psychicky nemocného čtrnáctiletého chlapce".

 

 

Kamarádka páru mladých milenců tvrdí, že pravděpodobný vrah a bývalý přítel dívky nepůsobil nijak nebezpečně, ale byl spíše tichý a milý: "Nezasloužila si umřít. Byla moc hodná, i když jsme se pohádali. Nevidím jediný důvod, proč musela zemřít tak mladá. Měla toho hodně před sebou... A ohledně toho chlapce... Toho taky znám osobně. Byl tichý, milý a neškodný. Ale měl špatnou psychiku. Je hrůza, že udělal něco takového. Když jsem to zjistila tak jsem tomu nemohla uvěřit, že by to on mohl udělat. Nikdo by to do něho neřekl. Ale byl na tom hůř než jsem si myslela..."

 

Není vyloučeno, že načasování vraždy souvisí i s dnešním svátkem zamilovaných - svatým Valentýnem.

 

 

Podle dosud nepotvrzených zpráv je zadrženým stejný mladík, kterého už policisté vyšetřují pro pokus o těžké ublížení na zdraví. Loni v květnu tehdy třináctiletý chlapec shodil v Teplicích svého kamaráda ze třetího patra do výtahové šachty. Incident se stal v opuštěném chátrajícím domě a oběť jen shodou okolností dvanáctimetrový pád přežila. I v tomto případě šlo údajně o hádku kvůli dívce. Možná právě o tu, jejíž vraždu policie právě vyšetřuje.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

OTŘESNÉ: Osmiletou školačku brutálně zavraždil kamarád! Proč jí to proboha udělal?

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.2. | 12:10 josefvyskoc
47
porazit jateční pistolí...
16.2. | 10:34 Ladislav Kubín
0
Ten by nepřežil.Kdyby to udělal mé dceři tak bych ho sám zabil a pomalu
17.2. | 00:48 Marie Machálková
0
Náhlasit nevhodný komentář
SNÍŽIT VĚK TRESTNÍ ZODPOVĚDNOSTI, PSYCHOPATI NA TO HŘEŠÍ, ŽE SE JIM NIC NESTANE, TAK PROČ BY SI TO NEVYZKOUŠELI? A ZVÝŠIT TRESTY, OBNOVIT TREST SMRTI, JINAK BUDE UMÍRAT ČÍM DÁL VÍC NEVINNÝCH!!! PROČ DRŽÍTE OCHRANNOU RUKU JEN NAD VRAHY, MÍSTO NAD OBĚTMI, TO NENÍ FÉR!!!
16.2. | 10:34 Ladislav Kubín
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ten by nepřežil.Kdyby to udělal mé dceři tak bych ho sám zabil a pomalu
15.2. | 10:33 suffa
3
Náhlasit nevhodný komentář
Bože, co to musí být za rodiče, když z nich může vzniknout takhle úchyl.nej parchant?
14.2. | 19:41 Naty Smiley
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tedy alespoň to tak říkali.
14.2. | 19:41 Naty Smiley
4
Náhlasit nevhodný komentář
Když šli moji prarodiče kolem a říkali mi to nemohla jsem uvěřit tak mi to potvrdil i kamarád mého dědy kterému patřila zahradě na které ji našli.
14.2. | 14:24 kacipavel
41
Náhlasit nevhodný komentář
Jak odloženo pro nezletilost.. vraždil ..tak zmetka popravit a ten zbytek na náhradní díly , aspoň by to trochu odčinil !!! Být rodič té dívky ..tak ho nechám zlikvidovat .(i kdyby na to měly padnout úspory !!) ...ale aby taky hodně trpěl …šmejd !!
14.2. | 13:40 bard-lidu
26
Náhlasit nevhodný komentář
Nechce se mi věřit, že by nebyl agresivní třeba ve škole. Co na to jeho rodiče ??? Že by rozvrácená familie ??? Kdyby mi syn někoho málem přizabil, tak si ho vezmu do parády a dřel by od rána do večera, aby se ta jeho agresivita vybila prospěšným způsobem. O tomhle se asi ještě dozvíme věcí.
14.2. | 13:23 kammil1203
45
Náhlasit nevhodný komentář
Popravit toho šmejda, a jestli je fyzicky zdravý, tak ho použit jako dárce orgánů!! Jinak tu ten vrah už nemá co pohledávat! V Anglii by dostal dlouhý trest, ale v Česku Havloidi podporují brutalitu bez spravedlivého trestu! Máme zvrácené zákony! Hold Banánová republika!!
14.2. | 12:10 josefvyskoc
47
Náhlasit nevhodný komentář
porazit jateční pistolí...