Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 12. 2018
program na jaro

Na Nově odstartují nové pořady: Matka odnosí dítě vlastní dceři!

Co nás čeká na Nově
Zdroj: TN.cz
Co nás čeká na Nově na jaře?

Na zbrusu nové pořady se mohou v novém roce těšit diváci televize Nova. Vrátí se oblíbená kuchařská show MasterChef, reality show Výměna manželek a chybět nebudou ani premiérové díly Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2.

Televize Nova na začátek nového roku připravila start nových pořadů i pokračování úspěšných seriálů. Zkraje ledna se na televizní obrazovku vrátí další řada kuchařské reality show MasterChef Česko. V premiéře se představí nový pořad Rodinné případy a po vánočních svátcích se diváci mohou těšit na premiérové díly Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Pokračovat bude také úspěšný kriminální seriál Specialisté a reality show Výměna manželek.

 

"Televize Nova nezahálí ani na začátku roku 2019 a na televizní obrazovky nejenom vrátí nové díly úspěšných a oblíbených seriálových stálic a kriminálek, ale také představí nové projekty. V premiéře se vrátí nová série MasterChef Česko a zcela nový pořad Rodinné případy. Nova je dlouhodobě lídrem českého televizního trhu a téměř 25 let baví své diváky. Jejich zájem nás velmi těší a nadále jim chceme nabízet atraktivní programové schéma a vše, co mají rádi,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

 

 

119

GALERIE: TV Nova na začátku ledna přinese nové pořady a pokračování oblíbených seriálů

Začátky vysílání pořadů:

Hodnocení:

 

MasterChef Česko

MasterChef Česko je neobyčejná kulinářská reality show o amatérských kuchařích, kteří na televizní obrazovce předvádí svůj um a vzájemně bojují o titul MasterChef a výhru půl milionu korun.

 

Letošní ročník přináší nové složení poroty. O vítězi budou rozhodovat jedni z nejlepších kuchařů současné české gastronomie: michelinský kuchař Radek Kašpárek, trojnásobný vítěz ankety Zlatý kuchař Jan Punčochář a mladý kuchařský talent Přemek Forejt.

 

MasterChef Česko přinese mimo jiné emoce, přehlídku nevídaných výtvorů z rukou kuchařů amatérů i pohnuté lidské osudy a trnitou cestu k vítězství, na jejímž konci zůstane jen jeden, a to MasterChef Česko.

 

 

Rodinné případy

Nový pořad Rodinné případy uvede na televizní obrazovky příběhy lidí, kteří jsou nuceni řešit zásadní životní situace. Diváci se podívají do českých domácností a v jednotlivých dílech se seznámí s hlavními hrdiny a jejich pohnutými osudy.

 

Budou s napětím sledovat, jak dopadne příběh matky, která se rozhodne dceři odnosit dítě, nebo životní cestu muže, který zničí štěstí několika nejbližším jen proto, aby z toho měl on sám prospěch. Zaujme je i příběh dívky, které odhalení, že má sourozence, obrátí život naruby. Dozví se, že i navenek povrchní bratři uvnitř skrývají skutečné charaktery.

 

Jsou to skutečné příběhy, které zaujmou diváky, ať už se s nimi ztotožní nebo to pro ně bude poučením.

 

 

Ordinace v růžové zahradě 2

Čtrnácté jaro přinese do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 svěží vítr, přivane zpět staré známé postavy a s osudy dobře známých hrdinů si pohraje v duchu aprílového počasí.

 

V životě Čestmíra Mázla se zjeví žena, kterou roky neviděl a v jeho domácnosti způsobí nečekaný rozruch. Zdena a David Suší prožijí pekelné rodinné drama. Bibi zatouží po miminku, ale Marek se na roli otce ještě necítí. Najdou společnou cestu, nebo je rodičovská otázka rozdělí?

 

Marika se bude muset vypořádat s krutými následky svých lží a s útoky primáře Máry. Heluš a Švarc zase začnou spřádat nekalé plány ke zbohatnutí a další průšvih je na spadnutí. A podaří se Květě a Vilíkovi vyváznout z dluhové pasti?

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama