Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.11. 2015 13:33
video ze Sýrie

Mimozemšťané sledují vojenské akce! Ufologové mají důkazy

UFO v Sýrii
Zdroj: YouTube.com

Vesmírní návštěvníci dohlíží na vojenské akce na Zemi, tvrdí badatelé. Důkazy se podle nich nachází i ve zprávách ruské televize RT.

Mexická televizní stanice Tercer Milenio, která se zabývá paranormálními jevy, zveřejnila krátký dokument "dokazující" přítomnost UFO na významných vojenských akcích.

 

Jejich poslední aktivita byla zaznamenána přímo při bombardování Sýrie. Na infračervených záběrech, kdy ruské drony ostřelují území radikálů, se totiž objevily dvě zvláštní koule. Pouhým okem je přitom neuvidíte.

 

Podle vyšetřovatele paranormálních jevů Carlose Clementa existují podobné záznamy i z jiných částí světa. Spatřit je můžete ale opravdu jen skrze infračervenou kameru. "Tentokrát se to stalo v Sýrii. Je to důležitý záznam na místě, kde se vede těžká bitva," popsal Clement.

 

 

Svědectví o přítomnosti mimozemšťanů na vojenských misích podal v dubnu i vojenský veterán George Filer. Ten popsal, že během své služby viděl UFO hned několikrát. Během války ve Vietnamu prý došlo k několika konfrontacím mezi cizími kosmickými loděmi a armádou.

 

 

O utajovaných vesmírných návštěvách promluvil i bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer. Světoví vojenští vůdci podle něj zakrývali důkazy svědčící o pobytu "ufonů".

 

O pozdvižení se postaral i známý astronaut Edgar Mitchell, který v srpnu prohlásil, že mimozemšťané jednou dokonce zasáhli, aby zastavili globální jadernou válku, která nám hrozila.

 

Skeptici ale tvrdí, že by se klidně mohlo jednat o nějakou vypálenou střelu. Kde je tedy pravda?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lovci UFO spatřili na Marsu neuvěřitelný úkaz! Je tohle vůbec možné?

Pamatujete na Elliota z filmu E.T. Mimozemšťan? Jak vypadá dětský hrdina po 33 letech? Je to fešák!

lud TN.cz

Diskuze

28.11. | 18:18 Helena Trink
6
Náhlasit nevhodný komentář
V klidu cekaj, az se vymordujem, aby se mohli nastehovat...
28.11. | 15:16 mobq
9
Náhlasit nevhodný komentář
Je to UFO, ale zadná mimozemska technologie, to sleduje americká vláda, stejné koule lítají v area 51 a každý to ví uz jen to jak je to utajované.
28.11. | 12:29 elzias
25
Náhlasit nevhodný komentář
Jako sledovat dvě mraveniště.Dokud emzáci nebudou přímo komunikovat veřejně s lidmi,tak to budou jen dohady a teorie.Vždy to někdo bude vyvracet,dokud to nebude nevyvratitelné.Pokud existuje tak vyspělá mimozemská civilizace,tak jsme pro ně jen primitivní sliz s kterým nemají důvod komunikovat.
28.11. | 11:47 ceralka
17
Náhlasit nevhodný komentář
Za to může PICHAV!!!!! To je jeho všemohoucí....