Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 8. 2017
Úžasný nápad

Muž na zahradě vykopal obří jámu. Sousedé zuřili, teď mu závidí!

Muž si na zahradě vybudoval vinný sklípek - 1
Zdroj: YouTube.com
Muž nejdřív vykopal obrovskou jámu, pak z ní vykouzlil krásný sklípek

Sousedé Wayna Martina se několik týdnů podivovali, co na zahradě vyvádí. Muž vykopal obrovskou jámu, kterou podle nich znehodnotil svůj i sousední pozemek. Jenže on se jámou nezastavil a postavil něco úžasného.

Asi každý někdy pozoroval přes plot souseda a říkal si, co asi na zahradě dělá. A co teprv kdyby na svém pozemku vykopal obrovskou jámu! Tomu se hodně divili sousedé Wayna Martina, který se rozhodl uskutečnit svůj sen. Píše o tom portál awm.com.

 

Projekt mu zabral několik týdnů, desítky hodin ho jenom plánoval. Všechno začalo právě tím, že na zahradě vyhloubil velkou jámu. Jeho sousedé se rozčilovali, že znehodnocuje svůj pozemek i ten jejich, Wayne ale odpověděl, ať jen počkají a uvidí.

 

O pár dní později dostal muž obří zásilku. Šlo o šestimetrový kovový kontejner, který koupil přes internet za směšnou cenu. Kontejner musel trochu upravit - zalepit dveře a zabudovat místo nich schůdky zeshora.

 

110

GALERIE: Muž si na zahradě vybudoval vinný sklípek

Zdroj: YouTube.com

Muž si na zahradě vybudoval vinný sklípek - 1

Hodnocení:

 

A pak už mohl Wayne přejít k závěrečné části - zapustit kontejner do země. Jámu vykopal o půl metru širší i delší než kontejner, aby se tam bez problémů vešel. Opatřil ho také trubkou, která odčerpává případnou vodu a vlhkost.

 

 

 

Wayne vyztužil také strop, na který nainstaloval i větrání. Většinu kontejneru pak zasypal hlínou a nechal přístupné jen schůdky a dveře. A úžasný vinný sklípek byl na světě! Sousedé přes plot na Wayna už vrhají jen závistivé pohledy...

 

Podívejte se na návod, jak Wayne sklípek vybudoval:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dara Rolins nás nechala omrknout svou zahrádku, pojďte se na ni podívat

Vypěstoval obří kapustu vážící téměř 40 kg. Jakmile však před soutěží přišel k záhonu, zbyly mu jen oči pro pláč!

Rozsviťte vaši zahradu do letních nocí!

epa TN.cz