Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2017 17:15
zvláštní bydlení

Papež, Hussain i Mao v jednom bytě. Hodně podivné bydlení

Netradiční dům
Zdroj: Profimedia

Koupelna věnovaná Saddámu Husseinovi, papež Jan Pavel druhý sedící pod schody, nebo obývací pokoj věnovaný Mao Tse Tungovi. Tak vypadá netradiční byt z Londýna, který se jeho majitel chystá pronajímat.

Neobvyklý byt se nachází na Brompton Road ve čtvrti Knightsbridge v Londýně. Jeho majitelem je hollywoodský režisér, který při jeho výbavě nešetřil fantazií. Každý pokoj je originálně vyzdobený, majitel nešetřil ani na nábytku - jedná se o samé luxusní kousky.

Reklama

 

Místnosti jsou věnovány různým osobnostem. Nejvíce se lidé pozastavují nad Saddamem Husseinem v životní velikosti, kterého nechal majitel udělat v koupelně.


16

GALERIE: Netradiční dům

Zdroj: Profimedia

Netradiční dům - 1

Hodnocení:


 

Designéři si i vyhráli s obývacím pokojem, který je vyzdoben luxusní zelenou tapetou. Ta má stejný vzor i barvu jako křeslo, které stojí vedle krbu.

 

 

Realitní agent prohlásil, že tento byt není pro každého. Vysvětlil však, že vybavení je opravdu unikátní. "Jeden ze stolů je vyroben z letadla z druhé světové války, záclony jsou ze 150 let starých záclon a samozřejmě pomalované zdi jsou neobvyklé," dodal.  

 

Byt je nyní možné si pronajmout za 35.000 liber měsíčně, více než milion korun. Tahle částka je pro mnohé nereálná, ale realitní agentura věří, že dům nájemce najde. "Příležitost žít v tak originálním domě nepřichází každý den," řekl realitní agent Daniel Bickerdike.

ham TN.cz
Reklama