Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.11. 2017 15:57

Nadělte si kuchyňské pomocníky s Albertem

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj

Díky exkluzivní sběratelské kampani pořídíte třeba vánoční dárky v podobě spotřebičů od Philipsu.

Vánoční svátky jsou pro většinu z nás časem stráveným v kuchyni při přípravě nejrůznějších pokrmů od cukroví po štědrovečerní večeři. Zkraťte si čas v kuchyni s kvalitními spotřebiči od značky Philips. Stačí jen nakoupit v prodejnách Albert. Body získané za každých 200 korun nákupu můžete vyměnit za kuchyňské spotřebiče od Philipsu s 60% slevou. Díky spolupráci s Nadačním fondem Albert kampaň udělá pod stromečkem radost také dětem z dětských domovů.

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj


Princip kampaně je jednoduchý. Za každých 200 korun nákupu nebo při koupi partnerských produktů získáte jeden bod ve formě nálepky. Výměnou za patnáct nasbíraných bodů na sběratelské kartě obdržíte jeden zvolený produkt ze sady domácích spotřebičů Philips s 60% slevou. Do začátku navíc všichni nakupující dostanou malý dárek v podobě prvních tří věrnostních bodů zdarma. Body lze sbírat až do 2. ledna 2018, slevu na nákup pak lze uplatnit do 9. ledna 2018.

V prodejnách Albert na vás čeká osm pomocníků pro snadné vaření. Díky odšťavňovači, salátovači či smoothie mixéru snadno a rychle připravíte zdravá jídla, která oceníte zejména po vánočních svátcích. Horkovzdušná fritéza navíc umožňuje smažit s o 80% menším množstvím tuku oproti běžnému fritování. Multifunkční hrnec či praktický tyčový mixér zase přijde vhod při vaření náročnějších jídel pro celou rodinu. V nabídce je ale i rychlovarná konvice a topinkovač, tedy ideální pomocníci pro přípravu chutné a rychlé snídaně.

Díky kampani navíc uděláte dobrý skutek. Pod záštitou Nadačního fondu Albert řetězec věnuje z každého prodaného spotřebiče Philips dvě koruny na vánoční dárky dětí z dětských domovů. 

Komerční článek