Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 3. 2018
GALERIE A VIDEO letošní hit

Nafukovací karavan postavíte za 2 minuty. Ukrývá moderní interiér!

Zdroj: YouTube.com

S blížícím se létem lidé plánují výlety do přírody. Turisté často vyhledávají pohodlí, které běžný stan nenabízí. Zahraniční firma přišla s nafukovacím karavanem, který je větší než stan, rychleji ho postavíte a nabízí velké pohodlí.

Zahraničním hitem pro kempování se velmi rychle stal nafukovací karavan. Nepoužívá tyče jako stan, ale vzduch. Majitelům poskytuje velké pohodlí. Za 90 sekund ho zvládnou postavit a mohou si poté spokojeně užívat dovolenou.

 

18

GALERIE: Nafukovací karavan

Zdroj: AIR OPUS

Nafukovací karavan - 8

Hodnocení:

 

I když nemá klasickou velikost karavanu, po nafouknutí jsou k dispozici čtyři místa na spaní. Dokonce je možné rozložit posezení, ze kterého tak vzniknou další dvě místa ke spánku. K pokrokovému karavanu patří i moderní vybavení -  LED osvětlení, televize s CD a DVD přehrávačem.

 

 

Ženy ocení vysouvací nerezovou kuchyň, lednici a nechybí ani sprcha s toaletou. Zájemci mohou karavan zakoupit i s mikrovlnou troubou. Pokud je teplé počasí, střecha se dá jednoduše roztáhnout. 

 

I cestování je s ním jednoduché. Složený karavan jednoduše připevníte za automobil - je ukrytý v přívěsném vozíku. Na jeho povrch můžete připevnit například kola, nebo kajak.

ham TN.cz
Reklama