Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 4. 2018
Představení potomka

Kate dojala Brity. Třetí dítě představila v šatech jako Diana

Zdroj: TV Nova

Britové si všímají, jak to vévodkyni Kate slušelo, když veřejnosti poprvé ukázala svého druhého syna. Vévodkyně zvolila červené šaty s bílým límečkem. Podobně se oblékla i princezna Diana, když světu poprvé ukázala prince Harryho. Není to přitom poprvé, co Kate zvolila nápadně podobné šaty, jaké předtím měla její tchýně.

Princezna Diana byla jedním z nejpopulárnějších členů královské rodiny. Britskou veřejnost si získala skromným a laskavým vystupováním. A se svou tchýní, kterou nikdy nepoznala, bývá často srovnávána i vévodkyně Kate.

 

Poslední srovnání se objevilo, když Kate a William ukázali svého třetího potomka. Jen pár hodin poté, co šestatřicetiletá manželka následníka britského trůnu porodila, se ukázala před nemocnicí v doprovodu svého manžela. Na sobě měla červené šaty s bílým límečkem.

 

111

GALERIE: Princezna Diana a vévodkyně Kate

Zdroj: Profimedia

Princezna Diana a vévodkyně Kate

Hodnocení:

 

A červené šaty s bílým límcem na sobě měla v roce 1984 Diana, když vyšla ze stejné porodnice a v náručí si nesla prince Harryho. Stejně jako Diana Kate zvolila perlové náušnice.

 

 

Podoby šatů Diany a Kate si módní experti všimli i před necelými pěti lety, když Kate na svět přivedla prince George. Z porodnice vyšla ve volných modrých šatech s bílými puntíky. Šaty s bílými puntíky, akorát zelené, měla na sobě i Diana, když světu poprvé ukázala prince Williama.

 

A módní časopis Harper´s Bazaar na konci letošního ledna napočítal dokonce 41 případů, kdy na sobě Kate měla podobné šaty, jaké před tím oblékla princezna Diana.
 

vbo TN.cz
Reklama