Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Aktualizováno 9.10. 2017 15:25
premiérový díl

Náhradní manželka v šoku: Místo lidí najde v bytě desítky sarančat

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Šárka v rodině s několika desítkami plazů a navíc čtyřmi dětmi a jestli se dokáže Jitka přizpůsobit pohodové rodině, kde děti jsou rovnocennými partnery.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Chebu, kterou tvoří Jitka (29), Oldřich (42), synové Jakub (10), Štěpán (3) a dcery Kateřina (11) a Karolína (7). Na druhé straně se seznámíme s Šárkou (33), Pavlem (33), dcerou Natálkou (13) a synem Tomášem (9), kteří žijí v Třeboni.

 

Obě rodiny, které se do Výměny manželek přihlásily, mají harmonický vztah. Impulzem pro účast v reality show byla pouze změna a zkouška něčeho nového.

 

118

GALERIE: Výměna manželek - Byt plný plazů, červů a sarančat!

Zdroj: Profimedia

Výměna manželek: Byt plný plazů, červů a sarančat! - 1

Hodnocení:

 

Obrovskou zálibou rodiny z Chebu je chov plazů. V bytě mají desítky agam, chameleona, ale i spoustu červů a sarančat, kterými plazy krmí. Z tohoto zvířectva bude hodně překvapená náhradní manželka Šárka. Jak se s neobvyklými domácími mazlíčky sžije? 

 

 

Sledujte premiérový díl Výměny manželek ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO

mom TN.cz