Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.8. 2017 21:05
Masakr v USA

Najel autem do davu a zabil ženu. Zemřeli i dva policisté!

Zdroj: TV Nova

Mladík, který v sobotu odpoledne v americkém městě Charlottesville úmyslně najel autem do davu protestujících, byl obviněn z vraždy. Jedna žena totiž po srážce s jeho vozem zemřela. Později poblíž zahynuli i dva zasahující policisté.

Šílenec při své jízdě kromě zmíněné zabité dvaatřicetileté ženy zranil dalších 19 lidí. Policie ho krátce po incidentu zadržela. Nyní čelí obvinění z vraždy, úmyslného ublížení na zdraví a způsobení smrtelné nehody, uvedla CNN.


Média řidiče, který najel do davu lidí, kteří ve městě protestují proti shromáždění pravicových radikálů, identifikovala jako dvacetiletého Jamese Alexe Fieldse juniora z Ohia. Ten nyní sedí v místním vězení a na začátku příštího týdne by měl jít před soud.

 

Video obsahuje drastické záběry a není vhodné pro děti a slabší povahy!

 

Sražená žena ovšem není jedinou obětí násilných protestů, které virginským městem zmítají. Do nedalekého lesa se totiž rovněž v sobotu odpoledne zřítila policejní helikoptéra, která před nehodou ze vzduchu monitorovala situaci ve městě.Zahynul osmačtyřicetiletý pilot stroje i druhý člen posádky. Pilot měl manželku a dva syny. Virginská policie později uvedla, že nic nenasvědčuje tomu, že by za nehodou stálo cizí zavinění, uvedl portál rt.com.

 

Americký prezident Donald Trump vyjádřil pozůstalým po mrtvých policistech upřímnou soustrast. A dodal, že toto jsou jedni z těch nejlepších lidí, které se v zemi rodí.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.8. | 13:21 Benito Juarez
4
A indiáni by si mohli stěžovat na černošsko-bělošskou nadvládu.
13.8. | 13:29 Milos Trasimi
-2
A inspirovali se jim syrsti vůdcové radikálů kteří studovali za komunistu v ...
13.8. | 20:10 allanaldik
2
Náhlasit nevhodný komentář
Uz je to bezny jev a nikdo se tomu nedivi.Vsude se to deje dnes a denne.Evropa, USA.Cim vic poloopic a vypatlaneho nabozenstvi tim to bude horsi.Ti co jsou doma budou utiskovani prave pristehovalcema kteri si dovoli vse a NIC se jim nestane. UZASNA politika vypatlanych IDIIOTU. Valka je na spadnuti.
13.8. | 16:18 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Bojim se, ze by se to hovvno umazalo od jeho špinavého popela.
13.8. | 15:27 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A potom ti já naseru do te urny co nosis na krku.Teda pokud ti to nebude vadit.Pokud ano tak si získám vůj souhlad tím ze ti rozkopu tu tvoji zlutozubou křivou hubu.
13.8. | 15:21 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ujišťují te Skalopevna zlutozuba filcko že se skeptiks ani zacotomame na smrt nechystaji.Ale dockas se neboj.
13.8. | 14:16 Roman Skala
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nasral bych te špíně do urny.
13.8. | 13:34 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Luzo vecne podelana.
13.8. | 13:33 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Vám Čechům nepřísluší ani demokracie ani svoboda projevu.Poté dlouhý nastolený bič a malý dvorek obehnaný elektrickým plotem a řezat vas hlava nehlava.Po tom všem co si tady vše od vas člověk přečte si to plným pravém zasloužíte.
13.8. | 13:31 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím že nikdo už nemá pochybnosti že vyCesi jste naprosta paka a zvlášť po dnešní trojnásobné vraždě na Jičínsku.Věcni slusnaci mentorujici co lžou kradou a vraždí.A budete tady ještě piicovat vy smejdi?
13.8. | 13:29 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
A inspirovali se jim syrsti vůdcové radikálů kteří studovali za komunistu v Čechách a o tomto případů slyšeli .Vy Cesi mate velmi neblahé a velmi nevhodné inspirace pro psychotiky vašeho druhu.Stačí si přečíst návody české lůzy k vraždění mučení a popravám.
13.8. | 13:26 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ano Kelenda.A módním tvůrcem tohoto trendu byla Hepnarova.