Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.3. 2017 20:51
hvězda nováckých seriálů

Napadený herec Šimčík promluvil: Popsal hrůzný útok agresora

Zdroj: TV Nova

Na 9. březen herec Pavel Šimčík jen tak nezapomene. Když se nad ránem vracel autobusem domů, přepadl ho neznámý útočník. Srazil ho k zemi a ukradl mu peněženku. Herec se teď o nepříjemných chvílích rozpovídal pro televizi Nova.

"Vystupoval jsem z autobusu z noční linky, přistoupil ke mně zepředu člověk a začal křičet: "Co děláš, co děláš?" Chtěl, aby to vypadalo, že já jsem ten první útočník. Pak mě úderem srazil na zem," začal vyprávět Šimčík.

Reklama

 

Pak k němu útočník přišel a začal mu z kapsy vytahovat peněženku. "Já jsem se s ním trošku přetahoval, stoupnul jsem si, to on už se díval do té peněženky. Pak mě seřval, že tam nic nemám. Peněženku si nechal - já jsem šel domů a on taky. Říkal jsem si, že už tam nemám co dělat," pokračoval.

 

Útočníka si dobře pamatuje, i když mu neviděl přímo do očí. "Ten člověk byl překvapivě malého vzrůstu, myslím si, že byl romského původu. Byl trochu zavalitější, široká ramena, takový boxerský typ. K zemi mě srazil obouručně úderem do hrudníku. Byl agresivní, ale do jaké míry v tom hrály roli drogy, si netroufnu spekulovat. Na to přepadení byl ale očividně připravený. Využil momentu překvapení," myslí si Šimčík.

 

113

GALERIE: Pavel Šimčík

Zdroj: TV Nova

Pavel Šimčík - 1

Pavel Šimčík jako ornitolog Chrpa v Kriminálce Anděl

Hodnocení:

 

 

Kromě šoku se herci nic vážnějšího nestalo a nevznikla mu ani žádná závratná škoda. "Já jsem nepřišel o nic, v peněžence nebyla téměř žádná hotovost, jen asi sto korun a stravenky do divadla. To, že se pak snažil vybírat mojí platební kartou, jsem se dozvěděl až od policie. Tu kartu jsem okamžitě zablokoval, když jsem přišel domů," popsal.

 

Do médií se rozhodl promluvit proto, aby usnadnil policistům pátrání po agresorovi a aby se to nestalo nikomu jinému. "Ne, že bych cítil zášť nebo pomstu, ale chtěl jsem pomoct policii, která nemá práci nijak usnadněnou," zakončil Pavel Šimčík.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KOMPLIKACE: Představitelka Kateřiny z Ordinace otevřeně promluvila o své nemoci! Co jí ničí život?

mom/Karla Mráčková TN.cz
Reklama