Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.3. 2017 20:51
hvězda nováckých seriálů

Napadený herec Šimčík promluvil: Popsal hrůzný útok agresora

Zdroj: TV Nova

Na 9. březen herec Pavel Šimčík jen tak nezapomene. Když se nad ránem vracel autobusem domů, přepadl ho neznámý útočník. Srazil ho k zemi a ukradl mu peněženku. Herec se teď o nepříjemných chvílích rozpovídal pro televizi Nova.

"Vystupoval jsem z autobusu z noční linky, přistoupil ke mně zepředu člověk a začal křičet: "Co děláš, co děláš?" Chtěl, aby to vypadalo, že já jsem ten první útočník. Pak mě úderem srazil na zem," začal vyprávět Šimčík.

 

Pak k němu útočník přišel a začal mu z kapsy vytahovat peněženku. "Já jsem se s ním trošku přetahoval, stoupnul jsem si, to on už se díval do té peněženky. Pak mě seřval, že tam nic nemám. Peněženku si nechal - já jsem šel domů a on taky. Říkal jsem si, že už tam nemám co dělat," pokračoval.

 

Útočníka si dobře pamatuje, i když mu neviděl přímo do očí. "Ten člověk byl překvapivě malého vzrůstu, myslím si, že byl romského původu. Byl trochu zavalitější, široká ramena, takový boxerský typ. K zemi mě srazil obouručně úderem do hrudníku. Byl agresivní, ale do jaké míry v tom hrály roli drogy, si netroufnu spekulovat. Na to přepadení byl ale očividně připravený. Využil momentu překvapení," myslí si Šimčík.

 

113

GALERIE: Pavel Šimčík

Zdroj: TV Nova

Pavel Šimčík - 1

Pavel Šimčík jako ornitolog Chrpa v Kriminálce Anděl

Hodnocení:

 

 

Kromě šoku se herci nic vážnějšího nestalo a nevznikla mu ani žádná závratná škoda. "Já jsem nepřišel o nic, v peněžence nebyla téměř žádná hotovost, jen asi sto korun a stravenky do divadla. To, že se pak snažil vybírat mojí platební kartou, jsem se dozvěděl až od policie. Tu kartu jsem okamžitě zablokoval, když jsem přišel domů," popsal.

 

Do médií se rozhodl promluvit proto, aby usnadnil policistům pátrání po agresorovi a aby se to nestalo nikomu jinému. "Ne, že bych cítil zášť nebo pomstu, ale chtěl jsem pomoct policii, která nemá práci nijak usnadněnou," zakončil Pavel Šimčík.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KOMPLIKACE: Představitelka Kateřiny z Ordinace otevřeně promluvila o své nemoci! Co jí ničí život?

mom/Karla Mráčková TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.3. | 15:38 sigr
7
Chlap jak hora a neumí se bránit.??? Dnes je život takový že bez sebeobrany se ...
20.3. | 16:01 risiki
-2
Nechal se očorovat gadžo a ještě se s tím chlubí..Já vyrůstal v Porubě u ...
20.3. | 21:42 fredou
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hahaha to je tenhle :D známá firma z Písku dnes jsem ho viděl :D https://www.facebook.com/petr.rajtmajer.92?lst=1825364211%3A100005606044485%3A1490038413
20.3. | 18:44 vechtr-z-protivina
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hrozí mu 10 let? To byl nejlepší fór dnešního dne. Dostane tytyty, možná peněžitý trest s podmínkou, ale to už bude Šabatová s Kocábem řvát o diskriminaci.Peněžitý trest samozřejmě nikdy neuhradí,leda, že by ho za něj uhradil stát z našich daní.A cigoš bude loupit a přepadat dál,příště možná vraždit
20.3. | 18:41 vechtr-z-protivina
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Útočil tmavodržkatec, cikán. Jak jinak! Jak dlouho necháme tyto parazity nás přepadat, okrádat, bít nás, násilnit naše ženy a dokonce děti. Jak dlouho si to necháme líbit. Herec by měl poučit své mnohé multikulturně zaměřené kolegy, jaké to je tváří v tvář útoku tmavodržkatce.
20.3. | 18:27 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
je to hrdina !...je potreba s nim natocit nekolik reportazi, medailonku a na CT by mohl fenič udela GEN(galerie elity naroda) ...jako strepiny, cerny ovce a prostreno je celkem jasny...taky bych ho dal jako borce nakonec do branek ))))...je to hvezda, o tom uz nikdo nepochybuje ! ))))...
20.3. | 16:01 risiki
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nechal se očorovat gadžo a ještě se s tím chlubí..Já vyrůstal v Porubě u Dělnické a pochopil jsem uvažování cmrngošů..Neztratit nervy..chujo..:-)
20.3. | 16:00 Helena Trink
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jediny, co je na tom hruznyho, je trapnej titulek :(
20.3. | 15:38 sigr
7
Náhlasit nevhodný komentář
Chlap jak hora a neumí se bránit.??? Dnes je život takový že bez sebeobrany se nikdo neobejde. Zeptejte se v Bruselu, ataky patří k životu v celé EU.