Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.8. 2016 11:35
video drsná reakce

Napětí v MasterChef: Lepil se na hvězdu Novy, porotce ho srovnal

Zdroj: TN.cz

Ani v dalším dílu soutěže MasterChef Česko nebyla o napětí a silné emoce nouze. Přítomnost hvězdy televize Nova Lucie Borhyové nenechalo v klidu mužské osazenstvo soutěžících. A jeden se dokonce ke krásné moderátorce přibližoval tak, že ho musel drsný porotce Marek Raditsch srovnat.

Soutěžící kuchařské show MasterChef v pondělí bojovali o postup do druhého kola. Na jednoho ze soutěžících pak zbyl černý Petr v podobě vyřazení. V soutěži nakonec skončil Karel, který nezvládl správně uvařit kachní prsa se zelím a knedlíkem.

 

 

Dusno ale bylo především v situaci, kdy hvězdný host soutěže - Lucie Borhyová - hodnotila jídlo soutěžícího Zdeňka. Ten se na Lucii velmi usmíval a bylo na první pohled vidět, že přítomnost krásné moderátorky mu rozhodně vůbec nevadí, spíše naopak. Když Lucie ochutnávala jeho výtvor, Zdeněk se k ní hodně přiblížil, až tak, že stál skoro nalepený na stolku a Lucii téměř strkal hlavu do talíře, ze kterého ochutnávala.

 

Celý díl soutěže MasterChef Česko si můžete pustit zde.

 

To se ale zase vůbec nelíbilo dalšímu porotci Marku Raditschovi. Ten hodnotil hned po Lucii Borhyové a tělesná blízkost soutěžícího Zdeňka mu vůbec nebyla po chuti. A také se ozval: "Zdeňku, já nejsem Lucie, abyste se na mě lepil, běžte kus dál," uzemnil Zdeňka drsný porotce.

 

Na celou situaci se můžete podívat ve videu pod titulkem článku! 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Marek Raditsch z MasterChefa prozradil, jaké je vaření pro hollywoodské hvězdy! Co u nás chtějí jíst?

MASTERCHEF JE ZPÁTKY! Co všechno prozradil porotce Marek Raditsch?

TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama