Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.10. 2017 13:44
co je to?

"Našel jsem mrtvého ufona," tvrdí muž. Byl zakopaný ve sněhu

Zdroj: YouTube.com

Lovec UFO našel ve sněhu tělo. Podle jeho tvrzení se jedná o mrtvou mimozemskou bytost, která měla uřezanou ruku a nohu. Ruské ministerstvo vnitra ale záležitost popírá a tvrdí, že jde o podvrh.

Na videu je mrtvé tělo, které má velké černé oči a otevřenou pusu. Je značně znetvořené - má uřezané dvě končetiny. Hlava bytosti je modrá, zatímco zbytek těla má žlutou a růžovou barvu. Záznam zveřejnila ruská televizní stanice. Miliony diváků se dohadovalo o tom, jestli se jedná o podvrh.

 

Video bylo pořízeno v ruském Irkutsku, které se nachází se v jihovýchodní Sibiři. Ruské ministerstvo vnitra tvrdí, že se jedná o podvrh. Údajně byl záznam pořízený před několika lety a údajného ufona našli pod postelí jednoho ze studentů.

 

 

"Byl vyrobený z kousků chleba a jeho tělo bylo pokryto kuřecí kůží," tvrdí podle deníku The Sun ruské ministerstvo vnitra. Tomuto vysvětlení ale lidé nevěří. "Jak by někdo tak perfektně tělo vyrobil, kdyby to byl opravdu podvrh?" ptá se žena na sociální síti. "A kde jsou všechny hrbolky od peří? Nejsou tam vidět!" ptá se další člověk, který tvrzení ministerstva nevěří.

ham TN.cz