Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.5. 2018 10:44
Proč byla v šoku?

Návrhářka se při pohledu na šaty Diany zděsila! Teď varuje Meghan

Princezna Diana
Zdroj: Profimedia
Šaty princezny Diany jsou dodnes oceňovány

Svatební šaty princezny Diany jsou dodnes považovány za jedny z nejkrásnějších v historii. Jejich designérka se přitom při pohledu na róbu, když procházela Diana uličkou, zděsila. Teď doufá, že se něco podobného v sobotu nestane Meghan Markle.

Svatební šaty jsou důležité snad pro každou nevěstu. A při královských svatbách to platí dvojnásob, protože obřad bude v přímém přenosu sledovat celý svět. Zároveň si budoucí členka vládnoucí rodiny nemůže dovolit nic nevkusného či odhalujícího.

 

I proto zvolila princezna Diana šaty barvy slonoviny, které zakrývaly téměř celé její tělo. To ale nezabránilo tomu, že se staly obrovsky populárními a dodnes jsou designéry považovány za jedny z nejkrásnějších svatebních šatů v historii.

 

Když Diana vycházela po schodech a procházela uličkou k oltáři, celý svět žasl nad její krásou. Jenže návrhářka, která na róbě spolu s manželem pracovala celé měsíce, se při pohledu na ně v katedrále svatého Pavla zděsila, píše portál Daily Mirror.

 

 

Za šok Elizabeth Emanuelové mohl jediný detail. "Věděli jsme, že se budou mačkat, ale když jsem ji viděla při příjezdu, málem jsem omdlela. Byla jsem zděšená, opravdu, protože byly zmačkané opravdu hodně," prozradila v rozhovoru pro televizi ITV.

 

Obřad musel být samozřejmě nacvičen, ale šaty byly z jiného materiálu, jen stejně objemné, aby se vyzkoušelo, jak Diana projde uličkou. Princ Harry a americká herečka Meghan Markle by tedy před sobotní svatbou neměli udělat stejnou chybu.

 

Svatba roku se blíží! Podívejte se na reportáž z magazínu Víkend:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Paní Jana zažila pořádný šok: Přišel jí dopis přímo od Harryho a Meghan!

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?

epa TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama