Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 6. 2017
GALERIE detailní fotky

Návrhářka ukázala svatební šaty Adely Banášové! Plnila její přání

Svatba Adely Banášové a Viktora Vinczeho - 1
Zdroj: TV Markíza, Dominik Stehnáč

Moderátorka Adela Banášová se o víkendu vdala. Pro svůj velký den si nechala ušít dvoje šaty, které pro nevěstu navrhla její oblíbená návrhářka.

Známá slovenská moderátorka Adela Banášová, nyní Vinczeová, se v pátek tajně provdala za svého kolegu Viktora Vinczeho. Novomanželé tím všechny překvapili, protože se o den později konala svatba na zámku v obci Tomášov nedaleko Bratislavy.

 

Moderátorce to v její velký den moc slušelo. Dvoje svatební šaty ušila módní návrhářka Michaela Luptáková, se kterou Adela už roky spolupracuje.

 

Nevěsta si údajně přála, aby byly "šaty dívčí", chtěla si k nim vzít nízké boty. Návrhářka na ně použila 15 metrů kvalitní látky, luxusní francouzskou krajku a hedvábí.

 

15

GALERIE: Svatební šaty Adely Vinczeové (Banášové)

Zdroj: tvnoviny.sk, Michaela Ľuptáková

Svatební šaty Adely Vinczeové (Banášové) - 1

Hodnocení:

 

Krajkové šaty měla první část dne, poté se převlékla do půlnočních. "Říká se, že je potřeba se po půlnoci převléct, takže když se mi bude chtít, tak se převléknu. Když si na ty šaty zvyknu, tak ne. A samozřejmě si je do půl hodiny něčím pokydám, protože to je můj způsob přijímání potravy," řekla moderátorka pro Nový čas.

 

17

GALERIE: Adela Banášová a Viktor Vincze

Zdroj: Instagram

Adela Banášová a Viktor Vincze - 14

Hodnocení:

 

Do kostela se sjela asi stovka svatebčanů. Hostina byla připravena v bohatě zdobeném stanu na nádvoří. Kromě rodiny a přátel oslavili s Adelou a Viktorem jejich velký den také kolegové z televize a několik slovenských celebrit.

 

 

Novomanželé se zasnoubili letos na Valentýna před televizními kamerami. Moderátor Adelu překvapil, ale nakonec souhlasila. 

has TN.cz