Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 2. 2017
anketa kdo se líbil vám?

Tvoje tvář: To je velké překvapení! Kdo slaví první triumf? SESTŘIH

Zdroj: TV Nova

V pořadí třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala a byla to pořádná jízda! Kromě dechberoucích výkonů diváky čekalo i velké množství zajímavých proměn - ta největší patřila bezpochyby Martinu Dejdarovi, kterého byste pod maskou nepoznali!

Anketa

Jaké vystoupení se vám líbilo nejvíc?

Hlasovalo 4449 lidí.
Diváci u televizních obrazovek mohli sledoval další dávku vynikajících vystoupení osmičky soutěžících show Tvoje tvář má známý hlas. Ta už "jede" pro velký úspěch svou třetí řadu - a ani tentokrát nebyla nouze o velká překvapení a vynikající výkony, ze kterých člověku naskočí kůže.

 

První premiérový díl třetí řady odstartoval vítěz řady předchozí - Jan Cina. Ten jako Pharrel Williams rozproudil poblukum písní Freedom, pak usedl na porotcovskou židli. A ani první soutěžící Martha Issová nenechala emoce vychladnout. Všem ukázala ohnivou cestu do pekla jako AC/DC. 

 

129

GALERIE: Přípravy na Tvář

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas 3 - 65

Hodnocení:

 

Tvoje tvář má známý hlas dostala úplně nový rozměr po vystoupení Martina Dejdara, který byl zároveň asi tím největším překvapením večera. Pod hromadou "tuku" byste ho totiž poznali opravdu jen těžko! Na jeho proměně v Israela Kamakawiwo'ole makali maskéři v den natáčení celé čtyři hodiny! Další zajímavosti o prvním dílu se dočtete zde. "Náš pořad patří mezi těžkou váhu televizní zábavy a tys to teď dokázal - nejen vzhledem, ale i výkonem," zhodnotil jeho výkon předseda poroty Jakub Kohák.

 

112

GALERIE: Soutěžící Tvojí tváře

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas 3 - 69

Hodnocení:

 

Husí kůže porotcům naskakovala i z vystoupení Milana Peroutky, který si vystřihl velký hit Petra Muka Tančíš sama. Po jejich hodnocení se dostal i do čela tabulky, na vítězství mu to ale nestačilo.

 

126

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 3

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas 3 - 3

Hodnocení:

 

Soutěž totiž nakonec ovládla Adéla Gondíková se svým velbloudem jako Tarkan. Všem tak pořádně vytřela zrak! Diváci jí totiž před odvysíláním prvního dílu nedávali příliš vysoké šance na to, že by se mohla stát favoritkou soutěže. "Mělo to strašný drive!" zhodnotil její výkon Janek Ledecký.

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY 1. DÍLU:

Adéla Gondíková - 35 bodů

Milan Peroutka - 33 bodů

Tatiana Vilhelmová - 32 bodů

Martha Issová - 24 bodů

Martin Dejdar - 23 bodů

Markéta Konvičková - 17 bodů

Aleš Háma - 14 bodů

Ondřej Ruml - 6 bodů

 

A jaká další skvělá vystoupení jste mohli vidět? Chuť tancovat ukázal jako Whitney Houston Ondřej Ruml, Aleš Háma řádil jako Boney M, Markéta Konvičková zavítala do pohádky jako Elsa z Ledového království a peníze roztáčela Tatiana Vilhelmová s písní Material Girl jako Madonna.

 

 

Všechna vystoupení:

Jan Cina - Pharrell Williams - Freedom
Martha Issová - AC/DC - Highway to Hell
Ondřej Ruml - Whitney Houston - I Wanna Dance With Somebody
Milan Peroutka - Petr Muk - Tančíš sama
Aleš Háma - Boney M - Ma Baker
Markéta Konvičková - Idina Menzel/Elsa - Let it Go
Adéla Gondíková - Tarkan - Kiss Kiss
Tatiana Vilhelmová - Madonna - Material Girl
Martin Dejdar - Israel Kamakawiwo'ole - Over the Rainbow

 

Na celý díl Tváře se můžete podívat zde. Všechny díly můžete sledovat i na VOYO. Další díl startuje v neděli ve 20:20 na TV Nova!

lud TN.cz