Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.9. 2017 15:38
malé lásky

Ne*er mě! seřve Marek ženu u porodu. Nechce čekat na dítě

Zdroj: TV Nova

Dnes večer se můžete těšit na další díl pořadu Malé lásky. Bude svědky příběhů dalších tří rodin. Mezi rodiči bude například drsný rapper nebo hodně nětrpělivý tatínek.

Další epizoda dokureality série Malé lásky přinese příběh drsného rappera Jakuba Mohameda Aliho a jeho mladé přítelkyně Kristýny. Jakub má za sebou přímo gangsterský příběh. Porevoluční 90. léta byla divoká a Jakub přiznává, že si prošel lecčím za hranicí zákona. Nikdy však prý jeho peníze nebyly od krve.

 

Z gangstera se časem stal poměrně známý muzikant. Rozhodl se opustit Prahu a na vsi poznal mladičkou a krásnou dívku Kristýnu, která se pro něj stala záchranou.

 

111

GALERIE: Malé lásky: Drsný rapper v roli otce

Zdroj: TV Nova

Malé lásky: Drsný rapper v roli otce - 1

Hodnocení:

 

"Pro mě je fajn, že můžu mít dítě s holkou z vesnice a ten život je jinej," svěřil se Jakub. "Možná jsem utekl. Ne před něčím nebo před někým, ale sám před sebou," vysvětlil. "Já jsem byl ve své podstatě hodně odosobněnej, bezcitnej člověk a tím jaká je moje partnerka, tak už takový úplně nejsem,“ dodal.

 

 

Ali postupně poodhaluje, v jakém prostředí se pohyboval a jak měl drsné mládí. Kristýna Aliho naopak zná jako šaramantního a velkorysého muže, který se touží usadit. 

 

15

GALERIE: Malé lásky: Hádka před porodem

Zdroj: TV Nova

Malé lásky: Hádka před porodem - 1

Hodnocení:

 

V dalším příběhu diváci uvidí hodně netrpělivého tatínka Marka Gažu, který nedokáže zkrotit svou horkou krev a vyčkat na neplánované ukončení těhotenství císařským řezem. Jak se rozvine hádka mezi velmi rozdílným párem, se podívejte v ulázce!

 

Malé lásky sledujte dnes od 21:35 na Nově! Předchozí díla najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Kinga z Malých lásek týden po porodu udělala nevšední věc! Změnilo jí to život

VÁŠ PŘÍBĚH: Porod byl pekelný! Bojím se mít druhé dítě!
Kdy se stát matkou, aby nebylo brzy či příliš pozdě?

mom TN.cz