Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 1. 2018
čeká pašeračka

Čech vyhrožoval kvůli Tereze terorem! Policie ho dopadla

Češka zadržená v Pákistánu
Zdroj: facebook, Profimedia.cz

Kriminalisté dopadli muže, který vyhrožoval teroristickými útoky v Pákistánu. Muž, který se představil jako Nikolay Ivanov, požadoval okamžité propuštění pašeračky Terezy a její přepravu do Čech.

"Prověřujeme zprávu v souvislosti se zadržením ženy v Pákistánu. Zadrželi jsme muže ročník 1997. Více informací zatím kvůli probíhajícímu vyšetřování nebude policie zveřejňovat," řekla TN.cz mluvčí plzeňské policie Dagmar Jiroušková, která ale odmítla potvrdit, že by muže spojovali s teroristickými útoky a nesdělila bližší informace.

 

Muž se deníku Daily Pakistan představil jako Nikolay Ivanov. Redakce Daily Pakistanu se ho snažila kontaktovat na čísle, které uvedl, ale neúspěšně.

 

 

"POZOR: Pokud Pákistán do 48 hodin nepropustí Terezu, která byla zadržena s devíti kilogramy heroinu, a nebude dopravena letadlem zpět do České republiky, budou v Pákistánu teroristické útoky. Tereza mě může kontaktovat na čísle +4207925***. Pokud nezavolá, že je propuštěna, slibuji, že se pomstím," stálo v e-mailu, který obdržel deník Daily Pakistan.

 

Češka je ve vazbě, kam ji poslal speciální soud v Láhauru. Ve středu měla stanout před soudem, který se ale kvůli policejní stávce nekonal. Soudce ale rozhodl o prodloužení její vazby na základě dokumentů od celníků.

ham TN.cz
Reklama