Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 12. 2017
války o peníze

Nečekané rozchody roku 2017! Slavné páry, které jsou minulostí

Rozchody 2017
Zdroj: Profimedia / facebook

V roce 2017 se rozpadly vztahy slavným párům v Česku i zahraničí. Některé skončily poklidně, další však bojem o peníze a děti.

Václav Klaus mladší a Lucie 

Václav Klaus mladší se po pěti letech rozhodl ukončit manželství se svou ženou Lucií. Pro politika je to už druhý rozvod. Vztah podle Klause skončil letos v červnu a on prý už vyčerpal všechny možnosti slušného a spravedlivého rozchodu. Proto podal žádost o rozvod. Informace vyšla najevo až v říjnu, krátce po volbách.

 

Rozchody českých celebrit 2017 - Václav Klaus ml. a Kamila Klausová
Zdroj: facebook

 

"Rád bych k tomu tady na Facebooku jen řekl, že všechny moje statusy do června tohoto roku, adorující moji ženu nebo rodinu, nebyl nějaký marketingový kalkul, ale reálný odraz mých pocitů a pocitu zodpovědnosti a lásky, co jsem k nim cítil. Mazat už to teď zpětně nebudu, kdo z toho chce mít radost a legraci. Nic s tím nenadělám (a taky tohle mě na tom trápí nejmíň)," napsal politik na svém facebookovém profilu.

 

Václav Klaus mladší se s Lucií Klausovou oženil v roce 2013 po dvouleté známosti. Půl roku po svatbě se jim narodila dcera. Politik už má novou přítelkyni. 

 

ham TN.cz
Reklama