Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.2. 2016 16:43
návrat do ráje?

Nečekaný tah: Erbová se vrátila domů k Řepkovi! Rozvod nebude?

Erbová s Řepkou
Zdroj: Mediafax
Erbová s Řepkou

Modelka Vlaďka Erbová všechny dokonale překvapila. Stáhla žádost o rozvod a nastěhovala se zpátky do vily v Černošících, kde bydlí i její zákonný manžel Tomáš Řepka. Co na to její mladý milenec Michal Gulaši?

Žádost o rozvod už u soudu podaná není, přiznala silikonová modelka Vlaďka Erbová . Dodala, že když papíry k rozvodu podepisovala, tak byla v afektu. Deník Aha! informoval o tom, že se nastěhovala zpět do vily v Černošicích k Tomáši Řepkovi.

 

 

Nyní si oblíbená modelka podle všeho uvědomila, že na prvním místě jsou její děti. Zde přinášíme její vyjádření, které poskytla médiím: 

 

"Vzhledem k propírání našeho manželství v médiích bych ráda uvedla vše na pravou míru. V loňském roce jsme s manželem společně podali žádost o nesporný rozvod neboli rozvodovou dohodu. Stanovisko k naší soukromé vztahové situaci jsem poskytla již v září loňského roku. Momentálně mohou potvrdit, že jsme žádost po vzájemné dohodě stáhli. Nadále zůstáváme manželé, i když momentálně nesdílíme společnou domácnost a každý žijeme v novém vztahu. Rozhodli jsme se tak proto, že si chceme veškeré záležitosti mezi námi vyřešit v klidu a soukromí, a to s nejvyšším zřetelem na potřeby a výchovu našich dětí. Jsme především rodiče a prioritně nám jde jde o jejich pohodlí."

 

Není tedy úplně jasné, jak to tedy ve skutečnosti s místem bydliště modelky je. Bydlí skutečně s Řepkou, jak informoval deník Aha!, nebo ne? 

 

Otázkou také zůstává, jak na celou situaci bude reagovat nový milenec Erbové - hokejista Michal Gulaši (nebo je to už bývalý milenec?).

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Smutný rok Vlaďky Erbové! Čím si prošla a jak se cítí?

FOTO: Vlaďka Erbová tvrdila, že za rozvodem s Řepkou nikdo není, ale teď její milenec kápl božskou!

TN.cz