Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 2. 2016
Chudák zvíře

Ukřižoval psa! Týrání bezbranného tvora řeší už i policie! VIDEO

Zdroj: facebook.com

Vlnu zuřivosti a vzteku vyvolalo video pověšené na facebook. Na něm neznámí trapitelé týrají nebohého psa, který je provazy vpodstatě ukřižovaný u zdi a nemá šanci uniknout nebo se bránit.

Spousta lidí pochopitelně vyjádřila své zhnusení nad počínáním neznámých tyranů, kteří ovšem na záběrech bohužel nejsou vidět. A okamžitě se ozvaly hlasy vyzývající k vypátrání a potrestání neznámých trapičů.


Podle hudby, která hraje na pozadí otřesného videa, se dá předpokládat, že ukřižování a mučení psa se odehrálo v Indii nebo možná Pákistánu.A záběry bezbranného zvířete, po němž lidé házejí boty nebo další předměty, je opravdu jen pro silné žaludky. Zvlášť proto, že chlupáč zděšeně kvílí a marně se snaží z pout vymanit.


Někteří z rozzuřených uživatelů facebooku už video ohlásili nejen přímo Facebooku, ale i agentům z FBI. Otázkou je, jaký bude výsledek pátrání po bezohledných útočnících.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.2. | 08:34 Miroslav Hanko
29
Odpornej lidskej dobytek.Pokud je to z Indie tak přeji takový milionek Indů ...
19.2. | 09:42 jarhonl
2
25letý kluk mi kopl do 8týdenní yorki.Vyskočila mi ruka,do jeho ...
19.2. | 09:42 jarhonl
2
Náhlasit nevhodný komentář
25letý kluk mi kopl do 8týdenní yorki.Vyskočila mi ruka,do jeho rozkroku,zatočila,prsty mi zůstanou v křeči,když mám vztek a dělalo mi radost jak řval.Ale moje Suzi je mi milejší než nějaký sadista. A to na videu? Jen bych počkala,až se dotyčný ke mně otočí zády.
18.2. | 22:08 Tomáš Jelínek
4
Náhlasit nevhodný komentář
Pejska je mi opravdu líto/sám psa vlastním/ale je nutné říct,že v uvedených oblastech se stejně/možná ještě hůř/chovají k mladým ženám a dětem!!
18.2. | 20:09 overal
8
Náhlasit nevhodný komentář
Lidský odpad muslimové, je to stejná zvěř ve všech státech umí jenom ničit, krást a znásilňovat, přesně jako jejich prorok Mohamed!
18.2. | 17:43 elzias
12
Náhlasit nevhodný komentář
Pes je první zvíře domestikováné člověkem.Je známo, že si ho pračlověk ochočil,aby mu dělal společnost a později zjistil, jak moc užitečné zvíře to je.Egypťané i některé Germánské a Keltské kmeny psy uctívaly.Je velmi zarážející a varující,když se v dnešní době někdo chová nepřátelsky vůči psům.
18.2. | 17:38 elzias
9
Náhlasit nevhodný komentář
Redakce se neztotožňuje, ale propagace týrání zvířat je také zakázáno zákonem! Zkazili jste mi den i když jsem video neviděl, ani ho vidět nehodlám. Stačil už jen ten nadpis a fotka. Článek napsat, budiž, ale postovat i to video už je moc.
18.2. | 12:25 marty2702
13
Náhlasit nevhodný komentář
To je tedy hnus největšího kalibru to samy bych udělal těm debilům a házel do nich nože at vědí jaký to je je to hrozné ským tady žijem v tom světě nechutnost !
18.2. | 11:52 michal729
10
Náhlasit nevhodný komentář
az ten doticnej pablb nebo imbecil bude umirat tak si prozije vse co udelal tomu pejskovi ale bude to cejtit a prozivat 70x vic ,jsou hold mezi nama lide kteri namaji tuseni co to vlastne zivot je ,je to opet ostuda lidstva
18.2. | 11:21 Kodl Tonkawa
9
Náhlasit nevhodný komentář
Týrání lidí a živých tvorů,mě pokaždé rozhněvá a ty lidský zrůdy,by potřebovali okamžitě ztrestat!!!! Je pravda,když čtu,nebo vidím,jak to ty bestie dělají,tak mě napadá,že další zrůdy mají inspira ci.
18.2. | 10:34 Alžběta
22
Náhlasit nevhodný komentář
Je to sviňárna nejvyššího řádu,ale bylo nutné zveřejňovat video?Je to návod pro naše zmetky,jak "zacházet" s živým tvorem.I tady jsou individua,která jsou schopna utýrat dospělého člověka,natož pak někoho,kdo je menší,než sám tyran.Myslím,že by se měla média nad tím zamyslet,kde je ...
18.2. | 09:58 alisabea
14
Náhlasit nevhodný komentář
Pevně věřím že jim tohle neprojde, trápit zvíře, které je na člověku závislé, to je hnus, přeju jim ať chcípnou v bolestech.