Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 7. 2017
American Airlines

Nechutný let! Muž masturboval vedle spící ženy, odmítli ji přesadit

Cestující v letadle - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

V zážitek, který hned tak nezapomene, se pro mladou Američanku Chloe Kingovou změnil let do Paříže se společností American Airlines. Zatímco dívka u okénka spala, muž sedící vedle ní masturboval. Letušky to ženě řekly až potom, co se probudila a odmítly ji přesadit na jiné místo.

Se svou hrozivou zkušeností se Chloe svěřila v článku na webu Medium.com. "Během nedávného mezistátního letu s American Airlines jsem se stala obětí sexuálního zločinu. Probudila jsem se krátce před přistáním a letuška si mě vzala stranou, aby mě informovala, že muž sedící vedle mě masturboval," uvedla Chloe.

 

Letuška jí měla říct, že si mužova chování všimla žena, která seděla na druhé straně, posádku informovala a požádala o přesazení. Posádka informovala francouzskou policii a muž měl být po přistání zatčen. Letušky to Chloe chtěly jen říct, aby věděla, co se stalo, zatímco spala.

 

"Nevzbudily mě a nepřesunuly na bezpečné místo.když mi to teda oznámily, tak nevyhověly mému přání, abych mohla na přistání sedět jinde. Místo toho mě donutily přes toho zvrhlíka přelézt zpátky a strávit zbytek letu uvězněná mezi ním a oknem. Klepala jsem se, brečela a snažila se, aby mi nebylo špatně," popsala mladá žena.

 

 

Co přesně se v letadle dělo, zatímco spala, se už asi nedozví. Teď se prý ale v letadle necítí bezpečně. "Přidejte palubu letadel American Airlines na dlouhý seznam míst, kde se jako žena cítím úzkostlivě a zranitelně," píše Chloe.

 

Po přistání šla hned k přepážce společnosti, aby nahlásila, co se stalo. Tam byl ale personál velmi překvapený a zjevně o ničem nevěděl. Chloe kontaktovala i právní oddělení společnosti a po týdnech dostala akorát automatický email o "špatných službách".

 

 

Společnost ve svém vyjádření uvedla, že bezpečí a pohodlí cestujících je pro ní prioritou. To, jak posádka k situaci na palubě letadla přistoupila, teď společnost prošetřuje. Se ženou, která si z letu odnesla tak nepříjemný zážitek, se společnost údajně již spojila, uvedl web Time.com.

vbo TN.cz