Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.12. 2015 16:53
GALERIE Hvězda superstar

Nechutný útok na Slepčíka! Tajná kamarádka a nahé fotky z hotelu

Dalibor Slepčík se opět stal terčem nechutného útoku. Daliborově kamarádce někdo ukradl jejich společné citlivé fotografie a chtěl je zneužít.

Do redakce TN.cz přišlo několik podivných zpráv s dosud nikde nezveřejněnými fotografiemi, na kterých je Dalibor na hotelovém pokoji ve velmi choulostivé situaci.

 

Emaily přišly z adresy jeho kamarádky a jejich autor, který se za Daliborovu kamarádku vydával, chtěl oba evidentně poškodit. "Strávila jsem noc u Dalibora. Jak můžete vidět, tak on sám neví jak to s holkama vůbec má. Litá od jedné ke druhé," stálo v mailu, který měl hvězdu SuperStar zdiskreditovat.

 

Celý obsah mailu i fotografie má redakce TN.cz k dispozici, ale vzhledem k citlivosti obsahu a věku aktérů je nemůžeme zveřejnit.

 

Redakci TN.cz se podařilo s Daliborovou kamarádkou spojit a ta celou událost vysvětlila. "Nějaká dívčina mi vlezla na Facebook, ze kterého mi ukradla fotky a rovněž na email, ze kterého vám poslala ty dva emaily s fotkami," uvedla věci na pravou míru.

 

Obsah mailu jsme ověřili samozřejmě i u samotného Dalibora. "Ano, je to moje dobrá kamarádka. Je to hrozné, mě už taky někdo napadnul profil, nechápu to," potvrdil Dalibor pro TN.cz. Oba shodně tvrdí, že jsou pouze dobří kamarádi a k ničemu mezi nimi rozhodně nedošlo.

 

Podívejte se na jiné fotky Dalibora Slepčíka, které se objevily na sociálních sítích:

17

GALERIE:Dalibor Slepčík posiluje

Zdroj: Instagram

Dalibor Slepčík - 1

Hodnocení:Nepřehlédněte:
VZKAZ pro fanoušky od Dalibora Slepčíka. Podívejte se!

 

Není to první útok, jehož terčem se mladá hvězda letošního ročníku SuperStar stala,. Už v dřívějších kolech SuperStar musel řešit napadání svého profilu na sociální síti dokonce s policií. Více o tomto případu čtěte zde.

 

 

Dalibor Slepčík byl v letošním ročníku SuperStar velkou hvězdou. Dostal se i přes svůj nízký věk do finálové čtveřice, kde jeho cesta soutěží skončila. Poslední tři Superfinalisté letošní SuperStar jsou Pavol Kovalíček, Štěpán Urban a Emma Drobná. Další díl SuperStar sledujte v neděli večer po Televizních novinách ve 20:20.

 

Podívejte se, co Dalibor Slepčík vzkázal fanouškům po svém vyřazení: 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Proč vypadl Dalibor a kdo se podle poroty stane novou SuperStar?

Nejroztomilejší momentky ze soukromí Dalibora Slepčíka VELKÁ GALERIE
Rozhovor s Daliborem Slepčíkem: Co má po vyřazení ze SuperStar v plánu?

TN.cz
Reklama