Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.6. 2018 14:34
video 18+ Slovensko v šoku!

Nechutný útok v Bratislavě! Juraj kopancem a pěstí zabil Filipínce

Zdroj: tvnoviny.sk

Odporný útok otřásá Slovenskem. V centru Bratislavy zaútočil Juraj na skupinku žen. Když je přišel chránit Henry z Filipín, Juraj mu nejdřív dal pěstí a pak ho kopl do hlavy. Henry později zemřel.

V sobotu (26. 5.) nad ránem v Obchodní ulici v Bratislavě napadl Juraj H. (28) Filipínce Henryho (†36), který se snažil bránit své dvě kamarádky. Útočník přistoupil k cizinci, který před boxerem začal ustupovat. Po první ráně do obličeje zůstal Henry klečet, ale Jurajovi to nestačilo a uštědřil mu ještě kopanec rovnou do hlavy. Po něm už zůstal Henry nehybně ležet na zemi, píší tvnoviny.sk.

Reklama

 

Podle všeho si Juraj vše nahrával na telefon. Dokonce si podle záznamu z bezpečnostních kamer na těžce zraněného muže položil nohu a fotil si ho jako trofej.

 

TV Markíza má k dispozici svědectví kamarádky Henryho, která popsala, co se přesně stalo. Tvrdí, že Henry bránil dvě přítelkyně, když se vracely z diskotéky: "Henry a jedna kamarádka si šli koupit pizzu a ta druhá kámoška čekala venku. Přišel k ní muž a ptal se jí, odkud pochází. Pak ji začal táhnout do taxíku. V tom vyšel Henry s druhou kamarádkou, odtáhli ji a přešli na druhou stranu silnice. Útočník je doběhl a popadl druhou kamarádku. Henry mu řekl, že obě jsou s ním. Muž ho shodil na zem a začal ho kopat," popsala události Henryho kamarádka.

 

Juraj kopl Filipínce do hlavy, ten zemřel
Zdroj: facebook Juraj (na fotce) kopl Filipínce Henryho do hlavy, ten zemřel.

 

Poté přišli policisté a Henryho začali oživovat. V resuscitaci pokračovali záchranáři a odvezli ho do nemocnice. Mladý Filipínec těžkým zraněním ve čtvrtek (31. 5.) v nemocnici podlehl.

 

 

Útočník z Dunajské Stredy byl sice zadržen, pak se však dostal na svobodu. Po Henryho smrti a následné vlně kritiky však policisté Juraje v sobotu (2. 6.) opět zadrželi. Nyní prokurátor už podal návrh na jeho vzetí do vazby. Jako důvody uvedl útěk a obavu z toho, aby nepokračoval v trestné činnosti. Tomu soud vyhověl a Juraje H. dnes poslal za mříže.

vrl TN.cz
Reklama