Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 3. 2017
je ve vazbě

Nechutný útok v Klatovech: Zbil muže a znásilnil jeho přítelkyni!

Znásilnění - 3
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Kradl, znásilnil ženu a brutálně zbil jejího přítele. To jsou obvinění, kvůli kterým skončil ve vazbě 28letý muž z Klatovska. Incident se odehrál o víkendu v garáži, kde žena se vým druhem bydlela.

Velmi krušné chvíle má za sebou žena z Klatovska, kterou společně s jejím přítelem v březnu opakovaně napadl 28letý mladík.

 

Muž bydlel s dvojicí v řadové garáži v Klatovech. Ženě (35) opakovaně vyhrožoval násilím a třeba fackováním ji pak údajně nutil k sexu. Vše vygradovalo 10. března, kdy muž dvojici způsobil vážná poranění.

 

"Ve večerních hodinách fyzicky napadl pětapadesátiletého muže a poškozenou a způsobil oběma zranění, se kterým byli ošetřeni ve zdravotnickém zařízení," uvedla mluvčí policie Dana Ladmanová.

 

 

O den později pak pár napadl znovu. Tentokrát si řekl o peníze. "Vzal do ruky skleněnou láhev a vyhrožoval, že jí ublíží na zdraví a chtěl vydat peněženku. Žena vydala 200 korun," dodala Ladmanová.

 

Policie muže na místě zadržela, soud později rozhodl o jeho vzetí do vazby. "Muž byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, pokračujícího zvlášť závažného zločinu znásilnění a přečinu ublížení na zdraví," vysvětlila Ladmanová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE
VÁŠ PŘÍBĚH: Osm let ran a kopanců. Mám hrůzné následky!

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.3. | 13:47 sperma1
2
Škoda ze jsem tam nebyl já ! Taky bych si rad konečně užil z opravdickou ...
13.3. | 23:39 sperma1
-2
bard-lidu : ja uz nejsem dite...je mi 24 a babu jsem jeste nemel protoze cekam ...
13.3. | 23:39 sperma1
-2
Náhlasit nevhodný komentář
bard-lidu : ja uz nejsem dite...je mi 24 a babu jsem jeste nemel protoze cekam na tu pravou chci aby to bylo vyjimecne...nechci vojet kdejakou sukni
13.3. | 21:50 bard-lidu
0
Náhlasit nevhodný komentář
sperma1: Konečně ses přiznal. Kolik je ti let - tipuju 14. Do ženských se ještě nastříkáš, až tě to přestane bavit. S přibývajícím věkem není problém ulovit babu, ale spíše se jí zbavit. A většinou je to chlap, komu po rozchodu zůstanou prázdné ruce - tvrdě zaplatí za své chtíče.
13.3. | 14:18 rexrothak
2
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi co ti plameňáci,nebyli to cigoši?Tak si svoje dedukce strč do řitě.
13.3. | 13:47 sperma1
2
Náhlasit nevhodný komentář
Škoda ze jsem tam nebyl já ! Taky bych si rad konečně užil z opravdickou babou...no nic :( zatím si ho vyhonim...a budu čekat a čekat ! A doufat a doufat ze budu mít někdy příležitost se vystrikat do opravdicke baby !
13.3. | 13:40 rexrothak
1
Náhlasit nevhodný komentář
Bezdomovci,chlast,neshody.Tuším v Brně snad jeden druhého umlátil kladivem a bylo tam i to znásilnění jeho družky.