Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 3. 2017
je ve vazbě

Nechutný útok v Klatovech: Zbil muže a znásilnil jeho přítelkyni!

Znásilnění - 3
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Kradl, znásilnil ženu a brutálně zbil jejího přítele. To jsou obvinění, kvůli kterým skončil ve vazbě 28letý muž z Klatovska. Incident se odehrál o víkendu v garáži, kde žena se vým druhem bydlela.

Velmi krušné chvíle má za sebou žena z Klatovska, kterou společně s jejím přítelem v březnu opakovaně napadl 28letý mladík.

 

Muž bydlel s dvojicí v řadové garáži v Klatovech. Ženě (35) opakovaně vyhrožoval násilím a třeba fackováním ji pak údajně nutil k sexu. Vše vygradovalo 10. března, kdy muž dvojici způsobil vážná poranění.

 

"Ve večerních hodinách fyzicky napadl pětapadesátiletého muže a poškozenou a způsobil oběma zranění, se kterým byli ošetřeni ve zdravotnickém zařízení," uvedla mluvčí policie Dana Ladmanová.

 

 

O den později pak pár napadl znovu. Tentokrát si řekl o peníze. "Vzal do ruky skleněnou láhev a vyhrožoval, že jí ublíží na zdraví a chtěl vydat peněženku. Žena vydala 200 korun," dodala Ladmanová.

 

Policie muže na místě zadržela, soud později rozhodl o jeho vzetí do vazby. "Muž byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, pokračujícího zvlášť závažného zločinu znásilnění a přečinu ublížení na zdraví," vysvětlila Ladmanová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE
VÁŠ PŘÍBĚH: Osm let ran a kopanců. Mám hrůzné následky!

lud TN.cz